Mikołaj Roznerski, Ada Kalska Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska- dlaczego nie pojawili się na ramówce TVP? Julia Wieniawa- dlaczego nie pojawiła się na ramówce TVP? Małgorzata Kożuchowska- dlaczego nie pojawiła się na ramówce TVP?
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska- dlaczego nie pojawili się na ramówce TVP?
ONS

Prezentacja wiosennej ramówki TVP już za nami. Wczoraj, w walentynki, największe gwiazdy stacji promowały programy i seriale ze swoim udziałem. Na czerwonym dywanie pojawili się m.in. Wiktoria Gąsiewska, Marcelina Zawadzka i uczestnicy programu "Sanatorium miłości".  Niestety, na imprezie zabrakło m.in. Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego, których doskonale znacie z "M jak miłość". Aktorska para po raz pierwszy pokazała się razem właśnie na ramówce TVP, ale w 2018 roku. Dlaczego w tym roku nie mogli się pojawić? Szczegóły w naszej galerii. 

Zobacz także: Ukochana Mikołaja Roznerskiego pomogła mu w najtrudniejszym momencie życia...

1/4
Mikołaj Roznerski, Ada Kalska

Zaledwie wczoraj w mediach pojawiły się niepokojące informacje dotyczące Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego. Wedlug doniesień "Faktu" w związku aktorskiej pary nie dzieje się najlepiej. Adriana ponoć ma żal do swojego partnera, że ma dla niej coraz mniej czasu. 

Czy to właśnie przez problemy w związku Adriana i Mikołaj nie pojawili się na prezentacji wiosennej ramówki TVP? Znamy prawdę! 

Zobacz także: Mikołaj Roznerski po raz pierwszy o wyniszczającej chorobie!

2/4
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska- dlaczego nie pojawili się na ramówce TVP?
ONS

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski tego wieczoru pracowali gdzie indziej. Aktorka pokazała zdjęcie i zdradziła, że wzięli udział w spektaklu "Kłamstwo". Na konferencji zabrakło jednak też innych wielkich gwiazd! Kogo? 

3/4
Julia Wieniawa- dlaczego nie pojawiła się na ramówce TVP?
Instagram

Julia Wieniawa również nie pojawiła się na ramówce TVP. Młoda gwiazda "Rodzinki.pl" w walentynki pochwaliła się zdjęciem z planu nowego serialu Polsatu "Zawsze warto". A może po prostu nie chciała spotkać się z Antkiem Królikowskim, z którym rozstała się zaledwie kilka tygodni temu? Aktor promował nowe show ze swoim udziałem - "To był rok". 

 

4/4
Małgorzata Kożuchowska- dlaczego nie pojawiła się na ramówce TVP?

Na prezentacji ramówki TVP zabrakło również jednej z największych gwiazd stacji - Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka za pośrednictwem InstaStories pokazała, że czeka na premierę sztuki "Psie serce" w Teatrze Współczesnym i wszystko wskazuje na to, że właśnie tam Małgorzata Kożuchowska spędziła walentynkowy wieczór.