Mikołaj Roznerski, Ada Kalska

Mikołaj Roznerski i Ada Kalska mają kryzys w związku? Jedno zdjęcie mówi wszystko!

Mikołaj Roznerski, Ada Kalska

Mikołaj Roznerski i Ada Kalska są ze sobą od roku. Para poznała się na planie "M jak miłość" i początkowo tylko się ze sobą przyjaźniła. W końcu jednak aktorzy zakochali się w sobie i obecnie są już nierozłączni. Początkowo Mikołaj i Ada ukrywali swoją relację, ale od jakiegoś już czasu chętnie bywają razem na salonach, publikują wspólne zdjęcia na swoich profilach na Instagramie, a do tego chętnie wzajemnie komentują sobie zdjęcia. 

Ostatnio jednak "Fakt" opublikował niepokojące informacje, jakoby para przechodziła kryzys. Czy to prawda? My już wiemy!

Mikołaj Roznerski i Ada Kalska mają kryzys?

Według informacji "Faktu", w związku Mikołaja i Ady nie dzieje się najlepiej. Podobno Mikołaj ma coraz mniej czasu dla swojej ukochanej, co - jak można się domyślać - jej się nie podoba.

Ada wspiera Mikołaja w zawodowych decyzjach, ale ostatnio wkurza się, że ciągle nie ma go w domu. Na dodatek Mikołaj w pracy rzadko odbiera telefon i ona ma poczucie, że w ogóle nie mają kontaktu. Kiedyś chodzili non stop do restauracji i spędzali razem romantyczne wieczory, teraz Mikołaj nie ma na to czasu. Ada poprosiła go więc, by nie przyjmował wszystkich propozycji, bo cierpi na tym ich związek - powiedział informator "Faktu".

Jaka jest prawda? Wystarczy zajrzeć na profil Ady na Instagramie! Aktorka opublikowała urocze zdjęcie z ukochanym. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#pozdroodgrizzly #🐻 #niedźwiedziewakcji

Post udostępniony przez adatoniewypada (@adriana.kalska)

Do tego para wymieniła się słodkimi komentarzami pod fotografią. 

Mikołaj Roznerski, Ada Kalska
Instagram

Nie da się ukryć, że po kryzysie nie ma śladu! 

Warto dodać, że Mikołaj Roznerski i Ada Kalska są ze sobą już całkiem długo. Wcześniej Mikołaj Roznerski był związany z Martą Juras, którą poznał na planie "M jak miłość". Para ma razem dziecko, ale nigdy nie zdecydowała się na ślub. Potem Mikołaj związał się z Olgą Bołądź. Ich relacja trwała kilka miesięcy, a potem aktor był zauroczony w Alicji Bachledzie-Curuś. Chwilę później związał się z Marceliną Zawadzką. Para była ze sobą przez 3 miesiące.

 

Mikołaj i Ada poznali się na planie "M jak miłość"

Mikołaj Roznerski, Ada Kalska

Mikołaj i Ada są bardzo zakochani. Nie ukrywają swoich uczuć!

Mikołaj Roznerski, Ada Kalska

Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59