Agnieszka Kaczorowska, Kamil Kuroczko

Agnieszka Kaczorowska nie chowa urazy do Kuroczko? Pokazała wspólną etiudę! Dziś premiera! WIDEO

Agnieszka Kaczorowska, Kamil Kuroczko

Agnieszka Kaczorowska po ostrych słowach Kamila Kuroczko, że go oszukała, postanowiła pokazać co osiągnęli razem z tancerzem. Dziś o 20 na swoim Facebooku i YouTubie opublikowała etiudę taneczną "Wspomnienie", którą stworzyli w lipcu.

"Drodzy, jest mi bardzo przykro z powodu słów, które otrzymałam pod swoim adresem wczoraj w mediach od mojego tanecznego kolegi Kamila Kuroczko.
Zostałam zapytana przez dziennikarzy, a także osoby z którymi współpracuję, jaka jest na to moja odpowiedź. Oczywiście mogłabym tu przekazać swój punkt widzenia na sprawę, na to dlaczego nasza współpraca się zakończyła. Mogłabym użyć mnóstwo gorzkich słów w odwecie i wyciągnąć swoje argumenty..." 👉🏻 ciąg dalszy, całość u mnie na FB ‼️ A oto teaser kolejnej etiudy - napisała Agnieszka Kaczorowska na swoim Instagramie.

Teraz Agnieszka opublikowała już całość. Zobaczcie koniecznie!

 

Zobacz: "Czuję się oszukany"! Kamil Kuroczko wydał oświadczenie w sprawie współpracy z Agnieszką Kaczorowską! Padły mocne słowa

 

Oto cała etiuda!

 

Agnieszka uważa, że premiera etiudy idealnie wpasowuje się jak odpowiedź na zarzuty Kamila.

Etiuda nosi tytuł "Wspomnienie" i choć wyprodukowałam ją w lipcu, to premierę ma teraz...i tak idealnie wpasowuje się w bieg wydarzeń... 👌🏻 #kaczorikura to już wspomnienie... Ale nie przegapcie ! 💪🏻 #etiudaMemory #etiudaWspomnienie #dance

Czy uważacie, że Agnieszka wyciąga rękę na zgodę do Kamila Kuroczko publikując ich etiudę?

 

Zobacz: Kaczorowska wydała oświadczenie w sprawie konfliktu z Kuroczką! "Jeśli Kamil ma zarzuty, niech powie je prosto w twarz!"

 

Agnieszka Kaczorowska i Kamil Kuroczko mieli razem powrócić do tańca sportowego. Jednak się nie udało. Kamil obwinia o to Kaczorowską.

Agnieszka Kaczorowska, Kamil Kuroczko

 

Kaczorowska i Kuroczko odeszli z "Tańca z Gwiazdami", żeby trenować, ale o 4 miesiącach przestali razem trenować do turniejów.

Agnieszka Kaczorowska, Kamil Kuroczko

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00