Kacper Kuszewski o śmierci Kory Kacper Kuszewski
Kacper Kuszewski o śmierci Kory
ONS/East News
1/4
Kacper Kuszewski o śmierci Kory
ONS/East News

Kacper Kuszewski w poruszających słowach skomentował śmierć Kory. Wiadomość o odejściu słynnej piosenkarki poruszyła wszystkich, a w sieci pojawiło się wiele zdjęć i wpisów, w których fani wspominają  wokalistkę zespołu Maanam. Okazuje się, że do grona fanów Kory należy również Kacper Kuszewski. Były gwiazdor "M jak miłość" w rozmowie z jednym z portali zdradził, z jakimi wyjątkowymi wydarzeniami kojarzy mu się muzyka Maanamu. Co mówi o śmierci Kory?

Zobaczcie, co o Korze powiedział Kacper Kuszewski!

 

Zobacz także: "Nie było już kontaktu, ale musiała nas słyszeć" Przyjaciółka wspomina ostatnie chwile Kory

2/4
Kacper Kuszewski

Kacper Kuszewski w rozmowie z portalem plejada.pl nie ukrywa, że w młodości był fanem zespołu Pink Floyd i legendarnej polskiej grupy Maanam. Piosenki Kory i Maanamu towarzyszyły mu podczas pamiętnych wakacji sprzed lat. 

Miałem chyba 14 czy 15 lat i pierwszy raz urwaliśmy się z moją siostrą, która już wtedy była pełnoletnia. Rodzice pozwolili nam wyjechać samym na wakacje pod namiot nad jezioro. To było takie pierwsze zachłyśnięcie się wolnością, bez rodziców i przez całe to lato grały nam dwie kasety "The best of Maanam". Te piosenki do dziś skleiły się z tamtym czasem w moim życiu, były dla mnie bardzo ważne i znam je do tej pory na pamięć- zdradził Kacper Kuszewski. 

Co aktor mówi o  śmierci Kory? 

Zobacz także: To było piękne pożegnanie Kory! W kościele oddano jej hołd

3/4
East News

Kora była artystką wyjątkową, bo ona wprowadziła taką prawdziwą, kobiecą poezję do rockowej muzyki- ocenił w rozmowie z plejadą.pl. Za każdym razem kiedy odchodzi ktoś, czyja twórczość kojarzy nam się z takim ważnym czasem w naszym życiu, ja przynajmniej tak to odczuwam, mam takie poczucie, że kawałek mnie odchodzi z tą osobą, że coś gdzieś znika.  

Przypominamy, że ostatnie pożegnanie Kory odbędzie już jutro, 8 sierpnia, w Domu Przedpogrzebowym na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Powązkowskiej 43/45 w Warszawie.

Zobacz także: "Umarła demokracja, umarła Kora" - słowa Sipowicza po śmierci artystki wywołały burzę! Przyjaciółka tłumaczy, dlaczego tak powiedział 

4/4

Kora zmarła 28 lipca w swoim domu na Roztoczu. Piosenkarka miała 67 lat. 

Więcej na temat Kora Kacper Kuszewski