Lady Gaga

W połowie lutego Lady Gaga zerwała zaręczyny z Christianem Carino. Piosenkarka i agent gwiazd spotykali się przez dwa lata i lada moment mieli stanąć na ślubnym kobiercu! Mówi się, że Gaga zerwała zaręczyny, ponieważ zakochała się w koledze z planu "Narodziny Gwiazdy" Bradleyu Cooperze! Czy to prawda? Zobaczcie, co więcej wiemy! 

1/5
Lady Gaga i Christian Carino nie są razem
Eastnews

Lady Gaga długo ukrywała związek z Christiano Carino. Gwiazda przyznała się fanom do nowej relacji dopiero po 1,5 roku, odkąd zaczęła się z nim spotykać. Pięć miesięcy od ogłoszenia szczęśliwej nowiny, Gaga rozstała się ze swoim narzeczonym. Dlaczego jej kolejny związek się rozpadł? 

Po prostu nie wyszło. Związki czasem się kończą. Nie ma w tym przypadku żadnej dramatycznej historii - poinformowała rzeczniczka gwiazdy w rozmowie z People. 

Zobacz także: Ostatnie miesiące były dla niej jednym wielkim prezentem! Lady Gaga kończy dziś 33 lata, ale czy jest szczęśliwa?

2/5
Lady Gaga w białej sukience

W kuluarach plotkowano, że Gaga zostawiła Christiano, ponieważ zauroczyła się w swoim koledze z planu. Piosenkarka zagrała jedną z głównych ról w filmie "Narodziny Gwiazdy". U jej boku wystąpił Bradley Cooper, który był również odpowiedzialny za reżyserię i scenariusz. 

3/5
Lady Gaga, Bradley Cooper
EastNews

Czy aktor tak zawrócił w głowie piosenkarce, że ta zerwała zaręczyny? Na planie filmu nie brakowało gorących i pikantnych scen. A po zakończeniu zdjęć aktorzy nie rozstali się. Wspólnie promowali film m.in. byli w Las Vegas. Gaga i Cooper z pewnością bardzo się do siebie zbliżyli. A finał tego "romansu" mogliśmy oglądać podczas Oscarów, gdzie aktorzy zaprezentowali piosenkę "Shallow" na scenie. Chemię między parą dało się poczuć nawet i przed telewizorami. Ale jak ostatnio pisaliśmy, podobno cały romans został wymyślony na potrzeby promocji filmu!  Dlaczego zatem Gaga i Carino rozstali się? Odpowiedź może was zaskoczyć! 

4/5
Lady Gaga
East News

Według "US Weekly", piosenkarka stwierdziła, że Christian "zbytnio narusza jej proces twórczy". A artystka ma dopiero 33 lata i nie wyobraża sobie, aby zrezygnować z kariery dla związku. Podobno agent gwiazd nie traktował również Gagi zbyt dobrze.

Był zazdrosny. Cały czas chciał wiedzieć gdzie ona jest i wciąż do niej pisał. Jej przyjaciele nie lubili go. Nikt nie chciał, aby byli razem - donosi "US Weekly". 

Więcej na temat Lady Gaga Bradley Cooper