Koncert dla bohaterów na Player.pl

Już dziś "Koncert dla bohaterów" na Player! Kto wystąpi? Roxie, Viki Gabor, Maryla i wiele innych! 

Koncert dla bohaterów na Player.pl

Już dziś o 19:30 na player.pl rozpocznie się "#koncertdlabohaterów" zorganizowany przez TVN i fundację TVN "Nie jesteś sam". Jak czytamy:

Akcja jest podziękowaniem za heroiczną pracę lekarzy, pielęgniarek, ratowników, sanitariuszy oraz innych pracowników służb medycznych, którzy dbają o nasze życie i zdrowie w tych trudnych tygodniach. Podczas wydarzenia, którego Fundacja TVN jest partnerem, będą zbierane środki na wsparcie walki z epidemią - czytamy na Instagramie Fundacji.

Kto weźmie udział w koncercie?

 

Flesz ewydanie

 

Koncert dla bohaterów na player.pl! Lista gwiazd

Do akcji włączyła się plejada największych polskich gwiazd. Podczas "Koncertu dla bohaterów" na player.pl (start od 19:30) wystąpią m.in. Roksana Węgiel, Beata Kozidrak, Maryla Rodowicz, Viki Gabor, Kasia Stankiewicz, Margaret, Sarsa, Enej, Magda Bereda, Alicja Szemplińska, Patrycja Markowska, Reni Jusis, Sławek Uniatowski, Kasia Moś, Bovska, Igor Herbut, Anna Karwan, Blue Cafe czy Kwiat Jabłoni. Koncert odbędzie się oczywiście online, a artyści zaśpiewają ze swoich domów! Show poprowadzi Marcin Prokop. 

Będziecie oglądać?

Do akcji dołączyły Roxie, Viki Gabor oraz Alicja Szemplińska!

Roxie Węgiel i Viki Gabor

East News

 

Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27