Justyna Żyła w tańcu z gwiazdami
ONS.pl

Justyna Żyła znalazła nową miłość! Czy w końcu pokaże partnera?

Justyna Żyła w tańcu z gwiazdami
ONS.pl

Justyna Żyła po udziale w "Tańcu z gwiazdami" nie zadomowiła się w świecie show biznesu. Celebrytka zasłynęła głównie z rozstania ze znanym skoczkiem narciarskim, Piotrem Żyłą. Przez dłuższy czas w życiu prywatnym Justyny Żyły nie pojawiał się nikt nowy, ale jak donosi tygodnik "Twoje Imperium", nadszedł czas na zmiany! Czyżby była żona skoczka narciarskiego znalazła nową miłość? 

Zobacz także: Policja zaprasza Justynę Żyłę z synem na komendę! Wszystko z powodu jej najnowszego wywiadu

Plotki na temat zmian w życiu uczuciowym Justyny Żyły pojawiły się już jakiś czas temu. Jak czytamy w "Twoje Imperium", celebrytka w końcu jest gotowa na nowy związek! 

Po bolesnym rozstaniu ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą celebrytka czuła się tak zraniona, że słyszeć nie chciała o związku z jakimkolwiek mężczyzną. Czas jednak leczy rany. Już kilka tygodni temu Justyna Żyła (32) wyznała, że jest gotowa na nowe uczucie. Podkreśliła jednak, że ewentualny kandydat będzie miał trudniej niż jej były mąż, gdyż ona jest teraz dużo bardziej świadoma siebie - pisze "Twoje Imperium". 

Wygląda na to, że już znalazł się mężczyzna, który zdobył serce Justyny Żyły. Pod najnowszym zdjęciem, dodanym przez celebrytkę na swój Instagramowy profil, jedna z internautek napisała, że Justyna wygląda pięknie! Była żona Piotra Żyły odpowiedziała jej na ten komentarz w sposób, który nie pozostawił już nikomu złudzeń.

kochanie, miłość ❤️💋 - odpowiedziała Justyna Żyła

Póki co nie ma jednak oficjalnego potwierdzenia ze strony celebrytki. Jednak wymowny komentarz Justyny może świadczyć, że już wkrótce pokaże swojego nowego wybranka! 

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie Justyna wygląda naprawdę oszałamiająco! Myślicie, że to zasługa jej nowego wybranka? 

 

Więcej na temat Piotr Żyła Justyna Żyła
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13