Justyna Żyła
1/4
Justyna Żyła

 

Justyna Żyła zdradziła, jak reaguje na hejt. O żonie popularnego skoczka zrobiło się głośno kilka miesięcy temu, kiedy w sieci pojawiły się poruszające wpisy o problemach w ich małżeństwie. Justyna pisała wówczas, że skoczek wyprowadził się z ich domu i oskarżała go o zdradę. Później Justyna wywołała sporo emocji decydując się na rozbieraną sesję dla Playboya - mówiła wtedy, że chce żeby jej mąż zobaczył co stracił. Niestety, na Justynę wylał się hejt. Wiele osób krytykuje żonę skoczka, za jej mocne wpisy w sieci i mówienie o rozstaniu z mężem. Jak reaguje na krytyczne uwagi? 

 

Justyna Żyła w szczerym wywiadzie zdradziła, jak radzi sobie z hejtem! 

 

Zobacz także: Dziennikarz "Pytania na śniadanie" wyprowadził Justynę Żyłę z równowagi! "Ja nie wiem, czy ty mnie słuchałeś!"

2/4
Justyna Żyła

Justyna Żyła w rozmowie z portalem WP parenting opowiedziała m.in. jak zmienił ją rozwód z Piotrem Żyłą. Justyna po raz kolejny podkreśliła, że rozstanie dało jej większą pewność siebie. Żona sportowca nie ukrywa jednak, że nie rozumie hejtu z jakim musiała się zmierzyć. 

Na początku nie wiedziałam co się dzieje, po co i dlaczego wszyscy nagle zaczęli o mnie pisać. Dlaczego Justyna Żyła nagle wyskakuje z lodówki. Dla mnie to było duże zaskoczenie. Potem jak zaczęli na mnie wylewać pomyje, albo pisać zmyślone informacje, to mnie to bolało, bo jestem wrażliwą osobą. Dużo rzeczy mnie dotyka i siedzi we mnie i też dlatego czasami wycofuję się z niektórych decyzji, bo się boję, że znowu kto skrzywdzi mnie albo moje dzieci - zdradziła w rozmowie z portalem parenting.pl.

Justyna żałuje swoich wpisów o rozstaniu? Zobaczcie, co powiedziała! 

 

Zobacz także: Justyna Żyła pokazał szokującewiadomości od rzekomej kochanki Piotra!

3/4
Justyna Żyła, Piotr Żyła
East News

Justyna Żyła przyznała, że publikowała wszystkie posty o swoim mężu pod wpływem emocji. Żałuje, że pisała o tak prywatnych sprawach?

Mój Instagram jest moją własnością – osiem miesięcy temu wylałam swoje żale. Każdy to robi. Jestem emocjonalną kobietą i wkurzają mnie pewne rzeczy i mam prawo o nich mówić – jak każda kobieta. Ja gratuluję tym, które potrafią nad wszystkim w życiu panować, unieść się dumą i honorem i udawać, że się nic nie stało – ja taka nie jestem. Ok, to było mądre, albo mniej mądre, ale to była chwila. Stało się. Tyle - wyznała w rozmowie z WP parenting.pl.

Justyna nie ukrywa, że wiele osób nie rozumiało, dlaczego po rozstaniu z mężem nie załamała się i nie zamknęła w domu. Żona skoczka nie zamierzała jednak się załamywać i zaczęła spełniać swoje marzenia- ostatnio okazało się, że założyła swój kanał na You Tube, gdzie pokazuje swoje przepisy kulinarne. 

 

Zobacz także: Justyna Żyła zrelacjonowała pakowanie trofeów męża na Instagramie! Internauci są oburzeni

4/4
East News

Co sądzicie o głośnych wpisach Justyny? Przesadziła czy rozumiecie jej zachowanie? 

 

Zobacz także: Justyna Żyła o mężu:  „Zamiast zajmować się dziećmi, woli wyjeżdżać z dziewczyną!”

Więcej na temat Justyna Żyła