Piotr Żyła i Justyna Żyła
East News

Justyna Żyła przerywa milczenie i komentuje zwycięstwo Piotra Żyły. Padły bardzo mocne słowa 

Piotr Żyła i Justyna Żyła
East News

Kiedy podczas sobotnich mistrzostw świata w Oberstdorfie Piotr Żyła wygrał konkurs na normalnej skoczni i zdobył złoty medal, oczy internautów zwrócone były nie tylko na niego, ale również na jego byłą żonę. Po tym jak Marcelina Ziętek pokazała, jak cała we łzach cieszy się z sukcesu swojego partnera, wszyscy czekali na komentarz Justyny Żyły i zastanawiali się, czy ta pogratuluje skoczkowi, a niektórzy w publikowanych przez nią relacjach doszukiwali się nawet wbijania ex mężowi kolejnej szpili. Jak było naprawdę. Justyna Żyła przerwała milczenie i skomentowała zwycięstwo swojego byłego partnera. 

Justyna Żyła komentuje sukces Piotra Żyły 

Na te słowa wszyscy czekali. Po tym jak Justyna Żyła postanowiła milczeć po zwycięstwie Piotra Żyły, a na jej InstaStory nie pojawiły się żadne zdjęcia, którego mogłyby sugerować, że wraz z dziećmi oglądała skoki, internauci zaczęli snuć własne teorie dotyczące konfliktów pomiędzy dawnymi małżonkami. Niektórzy nawet, by mieć pewność, że sukces skoczka nie uszedł jej uwadze, postanowili napisać o tym w komentarzach pod jej ostatnim zdjęciem na Instagramie! Jak widać, tego już było za wiele. Justyna Żyła postanowiła przerwać milczenie i jak sama dodała, będzie to jej jedynie komentarz w sprawie. 

Wiele osób uważa, że jestem zobowiazana do publicznych gratulacji byłemu mężowi sukcesu - nie muszę publikować gratulacji pod publiczkę. Ilekroć gratulowałam mu sukcesów zarzucano mi, że nie mogę o nim zapomnieć itp - zaczęła Justyna Żyła. 

Choć niektórych może to zdziwić, okazuje się, że była żona skoczka pogratulowała Piotrowi Żyle w prywatnej wiadomości!

Dlatego postanowiłam pogratulować mu prywatnie. Usilne upatrywanie się złośliwości z mojej strony i brania pod lupę każdego zdjęcia na story jest dla mnie próbą kolejnego sprowokowania mnie i poróżnienia z byłym mężem. Więcej komentarzy w tej sprawie nie udzielę - dodała. 

Na koniec Justyna Żyła życzyła wszystkim udanej i słonecznej niedzieli. Zdziwieni? Musimy przyznać, że faktycznie nie dała się sprowokować i zachowała klasę. 

Zobacz także: Justyna Żyła zmieniła kolor włosów! Po metamorfozie wygląda jak… Marcelina Ziętek?!

Piotr Żyła został mistrzem świata! Cała Polska składała gratulacje, jego dziewczyna zalazła się łzami, a Justyna Żyła?

Marcelina Ziętek płacze ze szczęścia
Instagram

Choć była żona skoczka z początku milczała, w końcu postanowiła zabrać głos. Jak się okazuje, pogratulowała mu prytwanie.

Justyna Żyła InstaStory
Instagram

Czy wygląda na to, że konflikt byłych małżonków dobiegł końca?

Piotr Żyła w czapce z daszkiem
Instagram

 

Więcej na temat Piotr Żyła Justyna Żyła
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48