Justyna Żyła
Mat. prasowe
1/5
Justyna Żyła
Mat. prasowe

 

Justyna Żyła ma za sobą bardzo ciężkie miesiące. Przeżyła bardzo burzliwe rozstanie z Piotrem Żyłą, a następnie rozwód. Zmierzyła się także z falą hejtu. To wszystko nie powstrzymało jednak Justyny przed niczym i właśnie ruszyła ze swoim programem „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta”. Teraz Justyna Żyła zdaje sobie sprawę, że znów może spaść na nią fala krytyki, ale zapewnia, że sobie z nią poradzi. Do tego opisała na Instagramie swoje relacje z rodziną Piotra i z nim samym. Przy okazji zdobyła się na szczere wyznanie, które zaskakuje. Czyżby chciała wrócić do Piotra? Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Zaskakujące wyznanie Justyny Żyły o byłym mężu! Czy wciąż go kocha?

2/5
Justyna Żyła
Instagram

 

Justyna Żyła zdaje sobie sprawę, że hejt jej nie ominie. Zapowiedziała jednak na Instagramie, że poradzi sobie z nim, tak jak zawsze ze wszystkim sobie radziła.

 

Rusza mój pierwszy program... Czekam na hejty, buziaki activfamilly... tak na mężu dzięki niemu bez niego (specjalnie nie ma przecinków) góralka na klatę przyjmie weźmie wszystko... ok, wezmę, zawsze to robiłam - napisała Justyna na Instagramie.

 

Zobacz: Mamy zwiastun pierwszego odcinka show Justyny Żyły "Pierzemy brudy do czysta!"! Jak wypadła przed kamerą? 

3/5
Mat. promocyjne

 

Przy okazji Justyna Żyła opisała burzliwe relacje z rodziną Piotra. Okazuje się, że z jego ojcem, a swoim teściem, nie ma kontaktu od dwóch miesięcy.

 

Wspierałam męża,dopingowałam,motywowałam...nawet wtedy kiedy jego najbliższa osoba jaka jest rodzic ..ojciec ..mówił nie nadajesz się nie umiesz skakać ,stając w obronie najbliższej mi Osoby ...nie rozmawiałam z teściem dobre dwa miesiące .w końcu ma ta swoje swoją galerie pucharów Piotrka ok ale sa ludzie równi równiejsi i szkoda ze moje dzieci maja tylko jednych dziadków - napisała Justyna Żyła.

 

Zobacz: Jak Justyna Żyła tłumaczy swoją obecność pod skocznią? Czyżby miała jeszcze nadzieję na związek z Piotrem? Posłuchajcie! 

4/5
Mat. promocyjne

 

Najbardziej jednak zaskakują słowa Justyny Żyły o... Piotrze. 

 

Piotr jest i będzie dla mnie i dzieci najważniejsza osoba na świecie ..Jest mi naprawdę przykro czytając komentarze posty i artykuły ,zmienił partnerkę lepiej skacze 😔 - napisała Justyna Żyła.

 

Zobacz: Czy Justyna Żyła spędzi święta z byłym mężem dla dobra dzieci? Zobacz! 

5/5
Justyna Żyła promuje program "Pierzemy brudy do czysta"
ONS

 

Myślicie, że Justyna Żyła chciałaby wrócić do Piotra? 

 

Zobacz: Justyna Żyła jak prawdziwa gwiazda! Była żona skoczka promuje swój program!

Więcej na temat Justyna Żyła