Justyna Żyła w teledysku Tomasza Niecika

Justyna Żyła i słynny wokalista parą?! "Marzę o takim o facecie!"

Justyna Żyła w teledysku Tomasza Niecika

Justyna Żyła idzie jak burza! Blogerka kulinarna została właśnie aktorką, o ile to nie za dużo powiedziane. Możemy ją bowiem oglądać w najnowszym teledysku... Tomasza Niecika. Była żona Piotra i słynny wokalista disco polo grają razem parę w klipie do piosenki "Gdzie ci herosi". Oglądacie, a właściwie słuchacie na własną odpowiedzialność. 

Justyna Żyła zachwycona Tomaszem Nieckiem! 

Dla fanów i Tomka, i Justyny to spore zaskoczenie. Nikt nie spodziewał się bowiem, że gwiazdy się znają i będą wspólnie pracować. Klip do piosenki jest utrzymany w "baśniowym" stylu, a Żyła gra w nim księżniczkę, która ulega urokowi Niecika - w końcu jest prawdziwym herosem. Nie brakuje romantycznych, choć trochę przaśnych ujęć. Co jednak najciekawsze, na sam koniec uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" przyznaje, że mogłaby być z takim facetem jak Tomasz! 

Tomasz Niecik sprawił, że na planie czułam się jak księżniczka. Po prostu marzę o takim o facecie - kokietuje. 

Na razie zagrali parę na potrzeby teledysku, ale kto wie... Może o czymś nie wiemy? W końcu Justyna od kilku miesięcy jest singielką, która teraz stawia na karierę!

Justyna Żyła w "Tańcu z Gwiazdami" 

Stąd jej udział w show Polsatu. Za nami dopiero pierwszy odcinek programu, ale wiadomo, że Justyna nie będzie mieć łatwo. Już na samym początku została ostro skrytykowana przez jurorów, dostała najmniejszą ilość punktów w historii "Tańca...". Jednak i tak uśmiech nie znika z jej twarzy. Może to właśnie kwestia nowej miłości, albo przynajmniej zauroczenia? 

 

Justyna Żyła na planie teledysku czuła się wyjątkowo dobrze. To początek jej przygody z aktorstwem? 

Justyna Żyła w teledysku Tomasza Niecika

Justyna Żyła w teledysku Tomasza Niecika

Justyna Żyła w teledysku Tomasza Niecika

Justyna Żyła w teledysku Tomasza Niecika

Zobacz także: Justyna Żyła odpowiada na miażdżącą krytykę. Przejęła się?

Więcej na temat Justyna Żyła
Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32