2021 rok dla Justyny Steczkowskiej był bardzo pracowity, jego końcówkę postanowiła więc spędzić z całą rodziną na zimowych wakacjach we Włoszech. Czas spędzali głównie na pięknych, ośnieżonych stokach, co gwiazda relacjonowała na swoim Instagramie. Wśród jej nagrań i zdjęć pojawił się... 21-letni Leon i... jego dziewczyna. Zobaczcie, jak dziś wygląda najstarszy syn Justyny!

Reklama

Justyna Steczkowska cieszy się szczęściem syna, Leona!

Justyna Steczkowska często podróżuje z dziećmi! Leon, najstarszy syn piosenkarki, choć ma 21 lat, uwielbia spędzać czas z rodzicami i młodszym rodzeństwem - 16-letniem Stasiem i 8-letnią Helenką. Na rodzinne wakacje we Włoszech zabrał jednak swoją... partnerkę! Steczkowska nie mogła nie uwiecznić romantycznych chwil na zdjęciach, które wrzuciła do sieci.

Miłość - napisała krótko diwa na fotce syna z jego partnerką.

Leon również na swoim Instagramie wrzucił kilka nagrań z ukochaną, nie zdradził jednak jej imienia. Widać jednak, że są bardzo szczęśliwi!

Zobacz także: Justyna Steczkowska o swoim małżeństwie w "The Voice of Poland": "Podpisałam intercyzę!"

Facebook

Leon Myszkowski dorastał niemal na naszych oczach - raz na parę lat pojawiał się ze słynną mamą na branżowych imprezach czy w telewizji. Ma za sobą debiut literacki - kilka lat temu wydał książkę z przepisami, a także prowadził bloga kulinarnego. Justyna Steczkowska często w wywiadach podkreśla, że w jej domu najlepiej gotują właśnie mężczyźni!

Zobacz także
Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

W wywiadzie dla "Party" Justyna zdradziła niedawno:

Kiedyś w naszym domu ja byłam specjalistką od pieczenia chleba. Niestety uczeń przerósł mistrza i teraz to Stanisław wiedzie prym w wypiekach. Leon też znakomicie gotuje, specjalizuje się w kuchni śródziemnomorskiej i wschodniej. To fajne chwile, gdy synowie gotują coś specjalnie dla mnie.

Tak wyglądają dziś dzieci Justyny Steczkowskiej.

Justyna Steczkowska z synem, Leonem, na letnich wakacjach w 2021 roku.

Instagram

Justyna Steczkowska czeka na swoje 50. urodziny!

2 sierpnia Justyna Steczkowska będzie świętować 50. urodziny. Gwiazda jest z tego powodu przeszczęśliwa, zwłaszcza, że w jej życiu zawodowym dzieje się naprawdę wiele, o czym napisała niedawno na Instagramie:

Kochani, mamy 2022 rok, a to oznacza, że mam już 50 lat ???? Niesamowite i piękne! Naprawdę mnie to cieszy ???? 2021 rok był pełen emocji i przede wszystkim pracy. Definitywnie skończyłam nagrywać płytę "SZAMANKA". Premiera w lutym ❤️ To był długi, trudny i twórczy czas. Tysiące poprawek (typowe dla mnie ????), bo zawsze można lepiej. Dążenie do perfekcji przeraża mnie samą, ale wierzę, że warto dla Was i samej siebie. Poza upierdliwością wszystkiego co perfekcyjne, to też jakiś proces twórczego rozwoju... Poza tym nagraliśmy aż 5 teledysków! Efekty będziecie mogli zobaczyć już na przełomie stycznia i lutego. Zagrałam z powodzeniem kilka tras koncertowych, zdałam z Helenką egzaminy z fortepianu na 5-tkę (pomimo niekończących się lockdown-ów w szkołach muzycznych) i w tym wszystkim nie omijała mnie trudna codzienność, tak jak nas wszystkich… [...] - pisała Justyna, przy okazji zapraszając na koncerty z okazji 25-lecia jej pracy artystycznej.

Zobacz także: Justyna Steczkowska zdradza tajemnicę swojej rewelacyjnej figury. "Nie dajcie się drogie panie wkręcić"

Instagram

Justyna Steczkowska na Gali Mistrzów Sportu 2022

Ale to nie wszystko. Początek roku 2022 dla Justyny zaczęła się z przytupem. Gwiazda 8 stycznia zaśpiewała na Gali Mistrzów Sportu 2022 - transmisję wręczenia nagród dla najlepszych polskich sportowców można było oglądać w Polsacie. Na imprezie również towarzyszył jej syn i jego piękna partnerka!

Reklama

Zobacz także: Najdroższe torby gwiazd! Która z nich posiada taką za 180 tysięcy złotych?

EastNews
Reklama
Reklama
Reklama