Konflikt Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak
ONS

Steczkowska o kulisach The Voice: Nie wiedziałam, że dołączy do nas Edyta

Konflikt Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak
ONS

Udział Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej w The Voice of Poland od początku budzi ogromne emocje. Prasa kolorowa nieustannie rozpisuje się o domniemanym konflikcie gwiazd, donosząc o kolejnych konfliktach i napiętych sytuacjach na planie. Obie panie konsekwentnie zaprzeczają, ale umiejętnie podkręcają atmosferę podczas nagrań. Przypomnijmy: "Diwa, nie wkurzaj się!"

Wielu zastanawiało się, jak producentom programu udało się nakłonić wokalistki do wspólnej pracy. W najnowszym wywiadzie Steczkowska zdradza kulisy negocjacji i przyznaje, że w chwili podpisywania kontraktu nie wiedziała, że dołączy do niego również Górniak. Zapewnia jednak, że bardzo szanuje swoją koleżankę i docenia jej ogromny talent, a ich relacje na planie wyglądają normalnie. Jej zdaniem konflikt został sztucznie wykreowany przez media.
 

Jedna nie wie o działaniach managementu drugiej. Umowę dostałam od producentów od razu po zakończeniu poprzedniej edycji. Zależało im na moim uczestnictwie, więc się spokojnie dogadaliśmy. Nie wiedziałam jednak, że dołączy do nas Edyta. Nasza relacja wygląda normalnie. Szanuję ją jako wokalistkę, uważam, że świetnie śpiewa, jest ładną dziewczyną, robi wrażenie na scenie, zawsze miło się na nią patrzy. Jestem pełna atencji dla niej, jak zresztą dla każdej utalentowanej artystki - przekonuje w "Grazii".


Steczkowska zaprzecza też, jakoby Edyta miała być jej wrogiem medialnym.


Ani Edyta nie jest moim wrogiem, ani ja nie jestem wrogiem Edyty. Obie dobrze bawimy się w "The Voice of Poland", bo wiemy, czym jest śpiewanie, ale wiemy też dobrze, jakimi prawami rządzi się telewizyjny show. Wiemy też, że prasa musi zarobić, a konflikt sprzedaje się najlepiej. Więc media budują go, a my budujemy markę programu poza konfliktami i plotkami, i nie dajemy się w to wciągnąć. My to wiemy, ale większość widzów nie - tłumaczy.


Myślicie, że Justyna zgodziłaby się bez wahania na udział, gdyby wiedziała, że kontrakt podpisze też Edyta?

Zobacz: W "The Voice" wesoło: Steczkowska i Górniak w ludowej przyśpiewce

Gwiazdy na planie The Voice:

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43