Justin Bieber
EastNews

Justin Bieber zatrzymany przez policję! Co się stało?

Justin Bieber
EastNews

W ostatnim czasie o Justinie Bieberze pisze się głównie za sprawą jego małżeństwa z Hailey Baldwin. Jesienią ubiegłego roku muzyk ożenił się z piękną modelką. I wyznał fanom i mediom na całym świecie, że pragnie teraz założyć rodzinę, a także zając się swoim zdrowiem. I choć Justin poukładał swoje życie rodzinne, ostatnio znów wpadł w tarapaty. Muzyk został zatrzymany przez policję! Co się stało?

Justin Bieber znów ma kłopoty z policją

Justin Bieber jest bardzo dobrze znany policjantom. W młodości brał udział w nielegalnych wyścigach ulicznych, wdawał się w kłótnie w klubach czy został nawet zatrzymany za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu! W 2014 roku muzyk trafił do aresztu w Miami. Całe szczęście jego prawnikom udało się go wyciągnąć z aresztu. Później jego zachowanie niewiele się zmieniło. Tak naprawdę zanim Kanadyjczyk wziął sobie uwagi sądu do serca minęło kilka lat... 

Zobacz także: Selena Gomez wciąż kocha Biebera?! Zobaczcie, jak odpowiedziała na jego wyznanie

Justin stroni dziś od skandali, ale policja wciąż nie zapomniała, ile kłopotów miała z piosenkarzem. Na ostatnim InstaStories muzyk zdradził, że znów miał styczność z funkcjonariuszami. Policjanci zatrzymali go, ponieważ myśleli, że ukradł buty ze sklepu! Wszystko przez oryginalną zawieszkę, która wisiała przy sznurówkach. Z daleka można było sądzić, że to chip ze sklepu i Kanadyjczyk faktycznie jest w posiadaniu skradzionych butów.

Właśnie podszedł do mnie policjant i spytał, dlaczego nadal mam zabezpieczenie przed kradzieżą na moim bucie. Odpowiedziałem mu: "Człowieku, to moda" - powiedział Justin na InstaStories.

Policjant nie był przekonany, ale po namowie Justina sprawdził model w sieci i okazało się, że mówił prawdę. Obuwie jakie miał 25-latek na nogach to pochodzące z limitowanej edycji sneakersy Nike Air Max 90, Off White X. Początkowo można było je kupić za 160 dolarów, a później cenę podwyższono do 600 dolarów.

Buty firmie Nike pomagał zaprojektować Virgil Abloh. Muzyk oznaczył go na swoim filmiku. Czy projektant mu odpowie? 

Co myślicie o takiej ozdobie?

Justin Bieber buty Nike
Instagram

Justin Bieber w 2014 trafił do aresztu 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mugshot #jailsnotacoolplacetobe, #notfun #neveragain

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Zobacz także: "Kochałem i kocham Selenę!" Justin Bieber po raz pierwszy tak szczerze o swojej byłej dziewczynie!

Więcej na temat Justin Bieber
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43