Hailey Baldwin i Justin Bieber na spacerze w Nowym Jorku Hailey Baldwin i Justin Bieber Justin Bieber i Hailey Baldwin Justin Bieber i Hailey Baldwin dom
Hailey Baldwin i Justin Bieber na spacerze w Nowym Jorku
East News
Poznaj szczegóły!
1/4
Hailey Baldwin i Justin Bieber na spacerze w Nowym Jorku
East News

 

Wiosną tego roku Justin Bieber zaskoczył wszystkich, gdy ogłosił, że zaręczył się z Hailey Baldwin! Ta wiadomość była szokująca dla fanów piosenkarza, ponieważ zaledwie kilka miesięcy wcześniej spotykał się z Seleną Gomez. Jednak po kolejnym rozstaniu z piosenkarką, Justin znalazł pocieszenie w ramionach pięknej modelki, z którą spotykał się przed laty. Ten powrót po latach do byłej dziewczyny tak go uszczęśliwił, że kilka tygodni później poprosił ją o rękę. 

Jestem tak bardzo zakochany we wszystkim, co dotyczy ciebie! Tak bardzo zależy mi na tym, aby spędzić całe życie, poznając każdą część ciebie, kochać cię cierpliwie. Moje serce jest CAŁKOWICIE i W PEŁNI TWOJE i ZAWSZE postawię cię na pierwszym miejscu! Jesteś miłością mojego życia, Hailey Baldwin, i nie chciałbym spędzić życia z nikim innym. Sprawiasz, że jestem o wiele lepszy i tak dobrze się uzupełniamy. To zabawne, ponieważ teraz, z tobą, wszystko wydaje się mieć sens! Najbardziej podekscytowany jestem tym, że mój młodszy brat i siostra zobaczą kolejne zdrowe, stabilne małżeństwo, napisał Justin.

I choć początkowo mówiło się, że para planuje ślub dopiero za kilka miesięcy, amerykańskie media donoszą, że ceremonia już się odbyła! Poznaj szczegóły na kolejnym slajdzie!

Zobacz: Selena Gomez po raz pierwszy skomentowała zaręczyny Justina Biebera i Hailey Baldwin!

2/4
Hailey Baldwin i Justin Bieber
East News

Hailey Baldwin i Justin Bieber są już po ślubie? Choć początkowo mówiło się, że chcą poczekać z ceremonią i najpierw zamieszkać razem w Kanadzie, para najwyraźniej zmieniła zdanie. Jak podaje People, Hailey Baldwin i Justin Bieber byli widziani 13 września w urzędzie stanu cywilnego w Nowym Jorku, gdzie obecnie mieszkają. Ceremonia była krótka i kameralna, para ubrana była na luzie. 

Poszli i zrobili to, nie słuchając nikogo - donosi People

Okazuje się, że para planuje też drugi ślub! Gdzie i kiedy?

Zobacz: Cała prawda o związku Baldwin i Biebera wyszła na jaw! Za zamkniętymi drzwiami rozgrywa się dramat?

3/4
Justin Bieber i Hailey Baldwin
East News

Piosenkarz i modelka są bardzo religijni, dlatego planują też ślub kościelny.

Justin i Hailey planują jeszcze jedną ceremonię, bardziej wystawną, przed Bogiem i ze wszystkimi ludźmi, których kochają - donosi informator People.

Gdzie odbędzie się ta druga ceremonia? 

4/4
Justin Bieber i Hailey Baldwin dom
East News

Serwis TMZ donosi, że wesele pary ma odbyć się w przyszłym tygodniu w Kanadzie. Może para zdecyduje się wyprawić imprezę w swoim nowym, luksusowym domu w kanadyjskim Ontario?

Zobacz: Justin Bieber kupił Hailey Baldwin niesamowity dom nad jeziorem. Zobacz zdjęcia luksusowych wnętrz!

Więcej na temat Justin Bieber Hailey Baldwin