Justin Bieber i Hailey Baldwin dom Justin Bieber i Hailey Baldwin dom Justin Bieber i Hailey Baldwin dom Justin Bieber i Hailey Baldwin dom Justin Bieber i Hailey Baldwin dom
Justin Bieber i Hailey Baldwin dom
East News
1/10
Justin Bieber i Hailey Baldwin dom
East News

Justin Bieber naprawdę poważnie myśli o życiu z Hailey Baldwin. Piosenkarz nie tylko zaręczył się z ukochaną kilka tygodni temu, ale także kupił jej wspaniały dom... na wsi! Luksusowa willa położona jest w Kanadzie nad malowniczym jeziorem. Justin pragnie spędzić życie u boku Hailey w spokojnym miejscu, z dala od fanów, paparazzi, a przede wszystkim miasta. Wspaniały dom nad jeziorem idealnie nadaje się do realizacji tych planów. 

 

Zobacz: Selena Gomez po raz pierwszy skomentowała zaręczyny Justina Biebera i Hailey Baldwin!

 

Luksusowy dom Biebera rozwścieczył Selenę Gomez

 

Nie jest tajemnicą, że Justin Bieber przez wiele lat był związany z Seleną Gomez. Para była w burzliwym związku, nieustannie rozstawała się i wracała do siebie. W końcu jednak Justin podjął decyzję, że życie chce spędzić u boku Hailey. Ta wiadomość nie wstrząsnęła Seleną, ale podobno dopiero gdy dowiedziała się o zakupie luksusowej willi nad jeziorem, poczuła prawdziwą wściekłość! 

 

Jest zdruzgotana. Jeszcze niedawno myślała, że to ona i Justin osiądą gdzieś na wsi z dala od zgiełku Hollywood. To było jej marzenie. Pragnęła, by razem z Justinem założyć rodzinę gdzieś w dużym domu przy jeziorze, a teraz on robi to z kimś innym - to ją zabolało. To dla niej kolejny jasny sygnał, że Justin na poważnie myśli o swojej przyszłości z Hailey - donoszą znajomi Seleny.

 

Podejrzewamy, że oglądając zdjęcia willi Justina i Hailey, Selena czuje się jeszcze gorzej. Dom prezentuje się bowiem niesamowicie zarówno z zewnątrz, jak i w środku. Zobaczcie na kolejnych zdjęciach w galerii piękne wnętrza domu Justina Biebera i Hailey Baldwin. Dowiecie się również, ile kosztował ten wspaniały dom. Gwarantujemy - będziecie pod wrażeniem! 

 

Przeczytaj też: Niechlujny Justin Bieber, niezadowolona Hailey Baldwin... Selena Gomez będzie zachwycona, gdy zobaczy te zdjęcia!

 

2/10
Justin Bieber i Hailey Baldwin dom
East News

Justin Bieber kupił dom swojej ukochanej w kanadyjskim Ontario. Ten prezent kosztował go naprawdę sporo, bo aż 5 mln złotych! Dom ma 836 metrów kwadratowych. 

Zobacz: Justin Bieber i Hailey Baldwin wracają od lekarza! Modelka jest w ciąży?

3/10
Justin Bieber i Hailey Baldwin dom
East News

Dom jest niesamowity. W  środku znajduje się m.in. pokój gier, pokój kinowy, kominki, siłownia, sześć łazienek i garaż dla trzech aut. Na zewnątrz można znaleźć prywatne przejście do jeziora i tor do wyścigów konnych! 

Zobacz: Justin i Hailey przyłapani w drodze do kościoła! Powiedzieli sobie sakramentalne "tak"?! Selena Gomez będzie wściekła!

4/10
Justin Bieber i Hailey Baldwin dom
East News

Wyraźnie widać, że Justin ceni sobie eleganckie i zarazem minimalistyczne wykończenie swoich wnętrz. Jadalnia, kuchnia, salon i sypialnia są utrzymane w stylowej bieli z delikatnymi drewnianymi akcentami.

Zobacz: Selena Gomez przekazała Justinowi Bieberowi tajemniczą wiadomość?!

 
5/10
Justin Bieber i Hailey Baldwin dom
East News

W domu nie brakuje również metalicznych akcentów, które nadają wnętrzu nowoczesnego charakteru.

Zobacz: Selena Gomez ma kryzys i nie może znaleźć nowego chłopaka! To przez zaręczyny Biebera?!

6/10
Justin Bieber i Hailey Baldwin dom
East News

W sypialni musiało znaleźć się miejsce na wielkie łoże!

Zobacz: Justin Bieber i Hailey Baldwin przekładają swój ślub! Co się stało?

7/10
Justin Bieber i Hailey Baldwin dom
East News

W salonie można znaleźć idealne miejsce na relaks - wygodne fotele, na których można czytać książki, z pewnością sprawdzą się podczas chłodnych wieczorów. 

Zobacz: Gorący widok! Justin Bieber biega po mieście bez koszulki! Hailey powinna czuć się zazdrosna?!

9/10
Justin Bieber i Hailey Baldwin dom
East News

Elegancka wanna, ogromne okno i bogato zdobiony żyrandol - oto łazienka w domu Justina Biebera i Hailey Baldwin.

Zobacz: Justin Bieber i Hailey Baldwin - nowe kulisy zaręczyn i pierścionek zaręczynowy! Ładny?

10/10
Justin Bieber i Hailey Baldwin dom
East News
Więcej na temat Justin Bieber