Justin Bieber i Hailey Baldwin na okładce Vogue
Instagram
Selenie Gomez pęknie serce...
1/6
Justin Bieber i Hailey Baldwin na okładce Vogue
Instagram

 

To pierwsze tak duże wystąpienie w historii związku Justina Biebera i Hailey Baldwin! Para pojawiła się na okładce amerykańskiego wydania magazynu "Vogue". W środku zamieszczono obszerny wywiad, w którym para opowiedziała o swoich trudnych początkach. Okazuje się, że ich wspólne życie wcale nie jest usłane różami. Wszystko przez problemy Justina Biebera, z którymi boryka się już od dłuższego czasu. Piosenkarz opowiedział między innymi o trudnych terapiach, na które chodził nawet wtedy, gdy był już mężem Hailey Baldwin. Artysta odniósł się także do swoich byłych związków.

Oj, ten wywiad może naprawdę zaboleć Selenę Gomez... Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: Hailey Bieber jest w ciąży?! Pokazała zdjęcie w bikini i wszystko stało się jasne

2/6
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

 

Hailey Baldwin i Justin Bieber wzięli cichy ślub we wrześniu 2018 roku, zaledwie kilkanaście tygodni po tym, jak oficjalnie zostali parą. Jednak pierwsze chwile ich wspólnego życia nie należały do najłatwiejszych. Justin Bieber w wywiadzie dla magazynu "Vogue" wspomniał, że jego sława wiele go kosztowała. Przez to, że w tak szybkim czasie stał się gwiazdą, którą uwielbiały miliony osób na całym świecie, zaczął mieć problemy psychiczne. Do tego doszło trudne dzieciństwo. Justin Bieber wyznał, że jego mama miała depresję, z kolei tata leczył się z powodu napadów agresji. To mocno nadszarpnęło zdrowie psychiczne muzyka. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia Justin Bieber poddał się trudnej terapii, która miała mu pomóc wyrzucić z siebie toksyczną przeszłość, aby móc skupić się na nowej relacji. 

Co jeszcze wyznał artysta? Zobaczcie kolejny slajd!

 

Zobacz także: Mama Justina Biebera pierwszy raz o Hailey Baldwin! Nie uwierzysz, jak ją nazwała!

3/6
Selena Gomez, Justin Bieber, Hailey Baldwin
eastnews

 

Justin Bieber zdradził także, że bardzo często stawał się ofiarą osób, które chciały dorobić się na jego osobie. Piosenkarz wymienił między innymi dziennikarzy, którzy umawiali się z nim na spotkania i wykorzystywali jego naiwność, aby wykorzystać wszystko, co powie, przeciwko niemu. Justin Bieber wyjawił, że to doprowadziło u niego do strachu przed ludźmi. Muzyk bał się zaufać komukolwiek - dotyczyło to także jego relacji z kobietami. 

 

- Podejmowałem złe decyzje w związkach. Te błędy wpłynęły na moje zaufanie do ludzi. Trudno mi było nawet zaufać Hailey. Przepracowaliśmy różne rzeczy i jest wspaniale, prawda? - dopytuje swoją ukochaną Justin Bieber. 

 

Z kolei Hailey Baldwin zdradziła, kiedy po raz pierwszy miała kontakt z Justinem Bieberem... To zaskakujące!

4/6
Hailey Baldwin, Justin Bieber
East News

 

Justin Bieber i Hailey Baldwin: jak się poznali?

 

W 2009 roku Hailey dostała od swojego znanego wujka, Aleca Baldwina, bilety na koncert Justina Biebera. Modelka w wywiadzie dla "Vogue'a" od razu zaprzeczyła, jakoby należała do najwierniejszych fanek muzyka, nazywanych "Belieberkami". 

 

- Nigdy nie byłam jego superfanką. Nie myślałam o nim, poza tym że był słodki. Wszyscy się w nim zakochiwali. Ale przez pierwsze kilka lat przeszkadzała nam różnica wieku - zdradza Hailey Baldwin. 


 

Przez kilka lat nie utrzymywali ze sobą kontaktu. Aż do momentu, gdy Justin Bieber dołączył do kościoła w Nowym Jorku, gdzie spotkał Hailey. Justin był zaskoczony widokiem młodziutkiej koleżanki, która przez te lata wydoroślała i stała się piękną kobietą. Od tamtej pory stali się najlepszymi przyjaciółmi, jednak między nimi nie było nic więcej. Jak to się stało, że obecnie są małżeństwem? Zobaczcie kolejny slajd!

 

Zobacz także: Justin i Hailey Bieber planują kupić dom? Co na to Selena Gomez?

5/6
Justin Bieber i Hailey Baldwin całują się na Instagramie
East News

 

Hailey Baldwin zdradziła, że trzy lata temu po raz pierwszy umówili się na randkę. Niestety, sprawy nie potoczyły się zbyt dobrze. Justin Bieber nie był bowiem zdolny w tamtym czasie dochować wierności komukolwiek. Doszło do tego, że oboje nie mogli na siebie patrzeć. Jednak wszystko zmieniło się w czerwcu 2018 roku. To właśnie wtedy Justin i Hailey po raz kolejny wpadli na siebie podczas konferencji w Miami, którą prowadził pastor Rich Wilkerson Jr. - ten sam, który udzielił ślubu Kim Kardashian i Kanye Westowi. Hailey Bieber przytuliła artystę, a ten pod koniec konferencji powiedział do niej: "Nie będziemy przyjaciółmi", czym wprawił ją w osłupienie. Jednak za chwilę wszystko stało się jasne. Miesiąc później Justin Bieber założył jej bowiem na palec ogromny pierścionek zaręczynowy...

6/6
East News

 

Przyjaciele pary twierdzą, że Hailey i Justin są jak ogień i woda. Piosenkarz ma za sobą eksperymenty z narkotykami, przypadkowy seks i uzależnienie od alkoholu. Ona z kolei nigdy nie próbowała takich substancji. Bała się bowiem, że powtórzy błędy ojca, który miał problemy z kokainą. Justin Bieber znalazł przy modelce spokój i bezpieczną przystań. To dla niej rzucił muzykę, aby móc skupić się na ich relacji. 

 

- Kiedy zobaczyłem ją w czerwcu, przypomniałem sobie, jak bardzo ją kochałem i jak bardzo za nią tęskniłem i jak pozytywny wpływ wywarła na moje życie - zapewnia Justin Bieber.

 

Co ciekawe, w momencie, gdy para spotkała się ponownie, Justin Bieber narzucił sobie celibat. Przed ślubem nie chciał iść z Hailey Baldwin do łóżka. Dlatego plotki o jej ciąży były mocno przesadzone! Zaskoczeni?