Mama Justina Biebera, Hailey Baldwin
East News
1/4
Mama Justina Biebera, Hailey Baldwin
East News

 

Pod koniec wakacji Justin Bieber zaskoczył wszystkich swoich fanów i ożenił się z Hailey Baldwin! Wiadomość nie tylko załamała jego poprzednią dziewczynę Selenę Gomez, ale i niespecjalnie spodobała się mamie Kanadyjczyka. Pattie Malette uwielbiała Selenę. Pomimo burzliwego związku Justina z piosenkarką, mocno kibicowała parze. Wierzyła, że ich ostatnie rozstanie nie jest ostatecznym. Jednak Kanadyjczyk związał się z młodszą od niego o 2 lata Hailey Baldwin. Czy pisarka zaakceptowała już nową synową? A może chciałaby, aby wokalista wrócił do swojej pierwszej miłości? Odpowiedź na kolejnej stronie! 

 

Zobacz też: Co Hailey Baldwin chce ukryć pod tym płaszczem? 

2/4
Pattie Malette, mama Justina Bieber, Justin Bieber
eastnews

 

Pattie Malette uwielbiała Selenę Gomez, z którą Justin związany był przez kilka lat. W jednym z wywiadów wyznała, że artystka jest "kochana". Pattie mocno kibicowała tej miłości. Niestety związek Justina z Seleną nie należał do udanych. Artyści nieustannie zrywali ze sobą, po czym ponownie do siebie wracali. Ostatnia kłótnia w marcu 2018 przelała jednak czarę goryczy. Bieber i Gomez postanowili nie dawać już sobie kolejnej szansy.

Kocham ją. Ona jest kochana. Naprawdę bardzo ją lubię - powiedziała Pattie w HLN o Selenie Gomez.

Czy ma takie same odczucia wobec Hailey?

3/4
Hailey Baldwin, Hailey Bieber
instsgram

 

Pattie ponoć pobłogosławiła małżeństwo Justina z Hailey, jednak nie była przekonana do tego związku. Gwiazdy zdecydowały się bowiem tylko na ślub cywilny. Jednak od kilku tygodni mówi się, że w tym roku powiedzą sobie również "tak" przed Bogiem. To najprawdopodobniej przekonało Pattie do synowej. Pisarka na swoim Twitterze nazwała modelkę "aniołem". 

Myślę, że jesteś aniołem przysłanym z nieba Hailey - czytamy wpis Pattie. 

 

Gwiazda zakończyła zdanie serduszkiem skierowanym do modelki! 

 

4/4
Hailey Baldwin, Justin Bieber
East News

 

Mówi się, że Justin i Hailey planują powiększenie rodziny. To z pewnością umocni więź modelki z teściową. Czy 22-latka niedługo ogłosi ciążę?

Więcej na temat Hailey Baldwin Justin Bieber