Zygmunt Chajzer o śmierci wnuczka

Zygmunt Chajzer jednak nie będzie jurorem w programie Supermodelka Plus Size: "Zrobiłem z siebie kretyna"

Zygmunt Chajzer o śmierci wnuczka

Zygmunt Chajzer jednak nie będzie jurorem w "Supermodelka Plus Size"! Zaledwie kilka tygodni temu sam dziennikarz w rozmowie z Marzeną Rogalską w Radiu Złote Przeboje zdradził, że zasiądzie w fotelu jurorskim w nowym show w telewizji Polsat. 

Mieliśmy pilotowe odcinki i wygląda to fajnie, ciekawie, inaczej, czasami zabawnie- mówił wówczas po nagraniach pilotażowych odcinków show.

Wczoraj w mediach pojawiły się jednak informacje, że w programie nie zobaczymy Zygmunta Chajzera. W rolę jurorów wcielą się m.in. Rafał Maślak i Ewa Minge. 

Zygmunt Chajzer komentuje zamieszanie wokół programu Polsatu

Zygmunt Chajzer w rozmowie z "Twoim Imperium" skomentował swoją nieobecność z programie "Supermodelka Plus Size". Okazało się, że właściciel licencji show wymaga, aby jurorzy byli zawodowo związani z modą. 

Wyszło to głupio, bowiem zrobiłem z siebie kretyna. Najpierw coś mówię, a potem jest zupełnie inaczej. Ale już trudno, mleko się rozlało-przyznał Chajzer. 

Żałujecie, że w programie jednak nie pojawi się Zygmunt Chajzer?

Zobacz także: TOP 10. NAJPIĘKNIEJSZE MODELKI PLUS SIZE

Zygmunt Chajzer jednak nie zostanie jurorem w programie Polsatu.

Zygmunt Chajzer
ONS

Jurorami w programie zostali m.in. Rafał Maślak i Ewa Minge.

Ewa Minge, Emil Biliński, Ewa Zakrzewska, Rafał Maślak
Materiały prasowe

 

Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49