Julia Wieniawa w seksownej sukience na pokazie MMC
Instagram

"Współczuję jej" Julia Wieniawa szczerze o nowej dziewczynie Antka Królikowskiego! O co chodzi?

Julia Wieniawa w seksownej sukience na pokazie MMC
Instagram

Julia Wieniawa i Antek Królikowski przez ponad dwa lata byli jedną z najgorętszych par w polskim show-bieznesie. Niestety, pod koniec ubiegłego roku w mediach pojawiły się informacje, że Julia i Antek przechodzą poważny kryzys. Para próbowała ratować swój związek jednak ostatecznie podjęła decyzję o rozstaniu.

(...) mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie - Julia Wieniawa mówiła wówczas w Vivie!

Kilka miesięcy później okazało się, że Julia Wieniawa zaczęła spotykać się z Baronem z zespołu Afromental. Początkowo para ukrywała, że coś ich łączy, ale teraz nie robią już tajemnicy ze swojego związku. Ostatnio również Antek Królikowski pochwalił się, że nie jest już singlem- aktor spotyka się z nową partnerką, Kasią. Co o nowej dziewczynie Antka Królikowskiego powiedziała Julia Wieniawa?

Julia Wieniawa szczerze o nowej dziewczynie Antka Królikowskiego

Jak już informowaliśmy Antek Królikowski po raz pierwszy pokazał się ze swoją partnerką Kasią na festiwalu OFF CAMERA w Krakowie. Na tej samej imprezie była obecna również Julia Wieniawa. Teraz gwiazda serialu "Rodzinka.pl" zdradziła, dlaczego nie rozmawiała wówczas z byłym chłopakiem i jego nową partnerką. Powód jest bardzo prosty. 

Nie rozmawiałam z nim, bo ja przyszłam punktualnie, a Antek się spóźnił, więc się z nim minęłam- przyznała w rozmowie z reporterką portalu Jastrząb Post. 

Julia Wieniawa odniosła się również do komentarzy, w których internauci porównują do niej nową partnerkę Antka Królikowskiego.

Strasznie mi przykro i współczuję jej- powiedziała Julia Wieniawa. 

Jesteście zaskoczeni komentarzem Julii Wieniawy? 

Julia Wieniawa zdradziła, dlaczego nie rozmawiała z Antkiem Królikowskim na OFF Camera.

Julia Wieniawa w różowej szmince
ONS.pl

Odniosła się również do komentarzy w których internauci porównują ją i nową dziewczynę Antka Królikowskiego.

Antek Królikowski ma nową dziewczynę, Kasię
Instagram

 

Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23