Antek Królikowski w marynarce
Instagram

Antek Królikowski i Julia Wieniawa byli parą przez ponad 2 lata. Jednak pod koniec 2018 roku ich drogi się rozeszły. Oboje znaleźli szczęście u boku innych osób. Julia Wieniawa spotyka się z Baronem z Afromental. Z kolei Antek Królikowski niedawno pochwalił się na Instagramie, że jego serce również jest zajęte. Aktor spotyka się bowiem z niejaką Kasią, która nie ma nic wspólnego z polskim show-biznesem. Antek Królikowski postanowił jednak to zmienić. Celebryta zabrał bowiem swoją nową ukochaną na festiwal Off Camera, który odbywa się w Krakowie. Traf chciał, że na tej samej imprezie bawiła się również... Julia Wieniawa! Jak z tego wybrnęli? 

1/3
Antek Królikowski z nową dziewczyną na Off Camera w Krakowie
East News

Antek Królikowski z nową dziewczyną na Off Camera w Krakowie

Antek Królikowski znów jest zakochany! Jego wybranką jest Kasia. Dziewczyna w niczym nie przypomina Julii Wieniawy. Przede wszystkim nie ma nic wspólnego z polskim show-biznesem. To uczucie jest chyba poważne, ponieważ Antek postanowił pochwalić się nową wybranką na Instagramie. Co więcej, zabrał ją również na Off Camera do Krakowa. Kasia niechętnie pozowała do zdjęć. Być może onieśmielał ją fakt, iż na tej samej imprezie bawiła się również... Julia Wieniawa!

Zobacz także: Julia Wieniawa zachwyciła wyglądem na gali otwarcia OFF Camera. Musicie zobaczył dół jej kreacji!

2/3
Julia Wieniawa na Off Camera w Krakowie
East News

Julia Wieniawa również przybyła na Off Camera do Krakowa. Aktorka pochwaliła się tym faktem na Instagramie. Jednak na samej gali unikała swojego byłego partnera. Oboje pozowali do zdjęć oddzielnie. Julia Wieniawa czuła się jak ryba w wodzie. Gwiazda "Rodzinki.pl" postawiła na seksowną, błękitną sukienkę z odważnym dekoltem, do której dobrała modną, okrągłą torebkę w bananowym kolorze. Podoba wam się jej look? 

3/3
Antek Królikowski na Off Camera w Krakowie
East News

Antek Królikowski również był w świetnym humorze. Nie zdecydował się jednak pozować do zdjęć na ściance wraz ze swoją ukochaną. Czy niebawem się to zmieni?