Julia Wieniawa

Julia Wieniawa spędziła w Sopocie kilka intensywnych dni, poprowadziła bowiem jeden z koncertów podczas Polsat SuperHit Festiwal 2019. Znalazła jednak czas na odpoczynek, nie tylko w towarzystwie ukochanej mamy czy Barona, ale i również... popularnych aktorów! Zobaczcie poniższe zdjęcia! 

1/5
Julia Wieniawa w czarnej sukience w Sopocie

Julia Wieniawa w Sopocie wzbudzała sensację wszędzie tam, gdzie się pojawiała. Nawet jeśli nie chciała rzucać się w oczy (czarny total look miałby w jej tym pomóc), to i tak ciągle robiła sobie zdjęcia z fanami czy podpisywała autografy. Wyglądała zniewalająco!

2/5
Julia Wieniawa

Julia Wieniawa doskonale wie, jak ważne są dobre relacje z fanami, dlatego nie odmawia wspólnych zdjęć, nawet jeśli ma chwilę wolnego tylko dla siebie i znajomych!

3/5
Julia Wieniawa

W Sopocie Julia Wieniawa spędziła kilka godzin w towarzystwie m.in. Pawła Deląga czy Wojciecha Mecwaldowskiego. Młoda aktorka ma doskonały kontakt z kolegami po fachu. Z Mecwaldowskim wyraźnie się zaprzyjaźniła!

4/5
Julia Wieniawa

Julka wraz ze znajomymi wybrali się też nad morze! Tam Wojciech Mecwaldowski zrobił jej fotkę w wieczorowej kreacji, w której poprowadziła sobotni koncert podczas Polsat SuperHit Festiwal 2019. Skąd znają się Julia i Grzegorz? Niedawno zagrali razem w Teatrze Telewizji w sztuce „Dołęga-Mostowicz. Kiedy zamykam oczy”!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Znajdź różnicę. Sopot o poranku okiem 📸 #WojtekMecwaldowski

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 

5/5
Julia Wieniawa

Czy Alek Baron może mieć powody do zazdrości? Oczywiście, że nie! Partner Julii Wieniawy poznał bowiem Wojtka i jak widać, chyba miło spędził z nim czas. 

 

Więcej na temat Julia Wieniawa Baron