W niedzielę, 21 sierpnia Julia Wieniawa pojawiła się na scenie podczas koncertu Earth Festival 2022. Piosenkarka wystąpiła wraz z takimi gwiazdami jak Andrzej Piaseczny, Doda i Michał Szpak. Już na wejściu artystka zachwyciła fanów genialnym lookiem i została okrzyknięta jedną z najbardziej stylowych uczestniczek imprezy. Choć stylizacja Julii Wieniawy to strzał w dziesiątkę, sam jej występ wywołał skrajne emocje. Niektórzy ocenili wokalistkę bardzo surowo.

Reklama

Zobacz także: Doda w obłędnej kreacji z prześwitami na Earth Festivalu 2022. DUŻO ZDJĘĆ

Julia Wieniawa rozczarowała widzów na Earth Festival 2022: "Lepiej niech gra w serialach..."

Z okazji niedzielnego koncertu Julia Wieniawa pokazała się w czerwonej stylizacji w stylu lat 90. Piosenkarka zaprezentowała na scenie dwa utwory w towarzystwie tancerek. Jeden z nich, czyli "Nie muszę", nie został przyjęty zbyt entuzjastycznie przez słuchaczy. W mediach społecznościowych pojawiły się komentarze, w których internauci dali jasno do zrozumienia, że są rozczarowani.

TRICOLORS/East News

Zobacz także: Druga stylizacja Julii Wieniawy na na Earth Festivalu 2022. Przebiła prześwity Dody?

- Masakra, płakać się chce
- Uszy więdną!
- Szału nie ma... Talentu do śpiewania brak... Lepiej niech gra w serialach...
- Pierwszy raz słyszę ją w roli piosenkarki i powiem szczerze, nie chcę więcej oglądać!
- Już więcej niech nie śpiewa - czytamy w komentarzach.

Nie wszyscy jednak byli aż tak krytyczni po występie Julii Wieniawy. Znaleźli się także fani, którzy stanęli w jej obronie. Internauci stwierdzili, że część ostrych ocen wynika przede wszystkim z uprzedzenia do artystki. Jednak nawet wśród oddanych słuchaczy pojawiły się głosy, według których gwiazda nie zaliczyła najlepszego koncertu w karierze.

Zobacz także
TRICOLORS/East News

- Może to i nie był najlepszy jej występ, ale uważam, że Julia jest przykładem dla młodego pokolenia, że ciężka praca i samodyscyplina są wyznacznikiem sukcesu. - Takich ludzi należy wspierać, a nie podcinać im skrzydła
- Ona jest zdolna, proponuje spojrzeć obiektywnie. Nie mówię, że każdy musi ją kochać, ale uważam, że większość reakcji i komentarzy pochodzą z zazdrości i uprzedzeń - czytamy.

Reklama

A Wam, Jak wam się podobał występ Julii Wieniawy?

TRICOLORS/East News
TRICOLORS/East News
TRICOLORS/East News
Reklama
Reklama
Reklama