Julia Wieniawa nie zwalnia tempa. Po wydaniu nowej płyty, gwiazda regularnie pojawia się na kolejnych, topowych festiwalach. W niedzielę, 21 sierpnia, wokalistka zawitała na scenie w Uniejowie, gdzie zaprezentowała się w aż dwóch odważnych lookach.

Reklama

Druga stylizacja Julii Wieniawy na na Earth Festivalu 2022

Julia Wieniawa realizuje się na wielu polach. I choć większość fanów kojarzy ją z aktorstwem, gwiazda, która jest właścicielką prężnie działające marki odzieżowej, coraz chętniej realizuje się także w projektach muzycznych. Niedawno Julia Wieniawa wydała płytę "Omamy", a w niedzielę, 21 sierpnia pojawiła się na ostatnim dniu koncertów w ramach Earth Festivalu 2022.

TRICOLORS/East News

Podczas pierwszego wejścia na scenę Julia Wieniawa postawiła na look w stylu lat 90. z czerwoną, połyskującą marynarką w roli głównej. Uwagę zwracał wiązany na szyi top, a także sznurowana seksowna spódniczka mini. Podczas kolejnego wejścia Julia Wieniawa, która doskonale wyczuwa najnowsze trendy, postawiła na jeszcze bardziej odważną stylizację.

TRICOLORS/East News

Julia Wieniawa zaprezentowała się w srebrnej kreacji, której podstawą jest połyskliwe bikini. Ozdobiony licznymi taśmami, wiązany na szyi stanik w stylu balkonetki połączony został z długą spódnicą wykonaną z tego samego materiału. Całość dopełniają masywne, czarne botki na platformie oraz energetyzujący makijaż z kryształkami w roli głównej. Te pojawiły się również na włosach.

W której stylizacji Julia Wieniawa bardziej Wam się podoba? Przebiła transparentną suknię Dody?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Doda w obłędnej kreacji z prześwitami na Earth Festivalu 2022. DUŻO ZDJĘĆ

TRICOLORS/East News
TRICOLORS/East News
TRICOLORS/East News
TRICOLORS/East News
TRICOLORS/East News
Reklama
Reklama
Reklama