Julia Wieniawa potwierdza udział w "Tańcu z Gwiazdami"

Julia Wieniawa potwierdza udział w "Tańcu z Gwiazdami" gorącym zdjęciem! Wow, co za nogi!

Julia Wieniawa potwierdza udział w "Tańcu z Gwiazdami"

Julia Wieniawa oficjalnie ogłosiła swój udział w "Tańcu z gwiazdami". Opublikowała zdjęcie w profesjonalnym stroju do tańca, odsłaniając absolutnie wszystkie walory swojej figury! Czy to właśnie w tej kreacji będziemy mogli podziwiać ją na parkiecie? Czy okaże się czarnym koniem 11. edycji? 

Zobacz także: Julia Wieniawa już trenuje do Tańca z gwiazdami? Zaczęła wcześniej niż inni uczestnicy

Julia Wieniawa w programie "Taniec z Gwiazdami"

Julia Wieniawa zatańczy w 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" i własnie potwierdziła to na swoim Instagramie.  Aktorka opublikowała zdjęcie w profesjonalnym stroju tanecznym i ponownie zachwyciła swoją idealną figurą. Zdradziła również, że od dziecka marzyła o udziale w tym show, ale obawia się swoich występów: 

No i stało się! Większość z Was już się domyślała o jaką niespodziankę chodziło... nic dziwnego, skoro ta informacja przeciekła dawno do mediów 😅 Ale dopiero teraz mogę oficjalnie potwierdzić swój udział w kultowym „Tańcu z gwiazdami”. Już jako mała dziewczynka marzyłam o zatańczeniu na tym słynnym parkiecie, ale dopiero teraz poczułam, że jest to dobry czas! Czuję naprzemiennie strach i podekscytowanie tym faktem.

Poprosiła również fanów o dodanie otuchy przed nowym wyzwaniem, jakim jest taniec: 

Nie ukrywam, że to będzie dla mnie coś zupełnie nowego, ponieważ nigdy nie uczyłam się tańca towarzyskiego. Mam nadzieję, że sobie poradzę i będziecie mnie wspierać podczas tej przygody. Bardzo, ale to bardzo się cieszę, że Was mam i oczywiście liczę na Wasze głosy 🤪🥰

Oprócz Julii Wieniawy w 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" wystąpią także: Nicole Bogdanowicz, Sylwester Wilk, Edyta Zając, Tomasz Oświeciński, Anna Karwan, Karolina Gilon, Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak. Macie wśród nich już swojego faworyta? 

Zobacz także: Wiemy, ile Julia Wieniawa dostanie za odcinek "Tańca z Gwiazdami"? To rekordowa stawka!

Julia Wieniawa potwierdziła swój udział w "Tańcu z Gwiazdami". Opublikowała zdjęcie z sesji promującej 11. edycję i zachwyciła swoją figurą! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Czy Julia Wieniawa ma szansę wygrać "Taniec z Gwiazdami"? 

Julia Wieniawa o relacji z ojcem

Aktorka zdradziła, że już od dzieciństwa marzyła, aby kiedyś zatańczyć w "Tańcu z Gwiazdami". Jak myślicie, kto będzie jej partnerem? 

Julia Wieniawa w białym płaszczu wspiera WOŚP

 

Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56