Julia Wieniawa wraz z Nikodemem Rozbickim przebywa w Grecji i świetnie bawi się na słonecznej wyspie Mykonos. Aktorka co chwila pokazuje przepiękne kadry z wakacji, na których pozuje nie tylko sama, ale także w towarzystwie swojego ukochanego. Tym razem jej partner stanął jednak po drugiej stronie obiektywu i zrobił Julii Wieniawie fenomenalne, artystyczne zdjęcia, których nie powstydziłby się zawodowy fotograf. Na jednym z nich, aktorka pozuje topless.

Reklama

Zdjęcia rozgrzały fanów do czerwoności i wielu z nich przyznaje, że nadają się na okładki luksusowych magazynów. Zresztą zobaczcie i oceńcie sami!

Zobacz także: Chłopak Julii Wieniawy ma dziś urodziny. Z tej okazji aktorka pokazała piękne zdjęcie z Nikodemem

Julia Wieniawa na gorącym zdjęciu topless

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są szczęśliwą parą już od kilku miesięcy. Ich związek wyszedł na jaw jesienią ubiegłego roku i od tamtej pory zakochani coraz śmielej publikują kolejne wspólne relacje i fotki. Julia i Nikodem uwielbiają razem podróżować i co chwila rozpieszczają swoich fanów przepięknymi kadrami ze wspólnych wyjazdów. Tym razem nie brakuje przepięknych ujęć z gorącej Grecji, bo właśnie tam para aktualnie wypoczywa.

Wygląda na to, że Nikodem Rozbicki to nie tylko bardzo zdolny aktor, ale także fotograf, bo zdjęcia, które wykonuje swojej partnerce, są absolutnie wyjątkowe i aż ciężko oderwać od nich wzrok. Zwłaszcza, że pozuje do nich tak piękna modelka. I właśnie najnowsze zdjęcia, które pojawiły się na Instagramie Julii Wieniawy, mocno rozgrzały fanów!

Zobacz także

Na fotografiach możemy podziwiać idealną figurę młodej gwiazdy, a w tym również zdjęcie, do którego aktorka zapozowała topless. Na reakcje internautów oczywiście nie trzeba było długo czekać.

- Pierwsze sztos ???? drugie to już ogień ???????????? zdjęcia się nadają na jakąś konkretną okładkę

- Mega zdjęcia! ????????

- Takie ciało????, nic tylko podziwiać ????

- Brak słów, by opisać zachwyt nad tym co widać ❤️????

- Wow???? mega fotki ???????? super????????

- 2 zdjęcie normalnie na okładce Vouge???? - piszą fani.

Zobaczcie zatem te zdjęcia i oceńcie sami. My również podzielamy entuzjazm fanów i zachwycamy się tymi pięknymi fotkami. Trzeba przyznać, że Nikodem Rozbicki ma naprawdę świetną rękę do wyjątkowych ujęć. (Aby zobaczyć kolejne zdjęcia, kliknij strzałkę w prawo)

Podczas wspólnego wyjazdu, para świętowała również 29. urodziny Nikodema Rozbickiego. Z tej okazji na profilu aktorki pojawiło się namiętne zdjęcie z jej ukochanym. Wspaniale patrzy się na szczęście tej dwójki! Julii i Nikodemowi życzymy samych tak radosnych chwil!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama