Taniec z Gwiazdami: Julia Wieniawa o niespodziance od Nikodema Rozbickiego

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki właśnie potwierdzili związek?! Na romantycznych zdjęciach trzymają się za ręce

Taniec z Gwiazdami: Julia Wieniawa o niespodziance od Nikodema Rozbickiego

Nie cichną plotki na temat związku Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego. Nowe zdjecia opublikowane przez młodego aktorka tylko podgrzewają atmosferę. Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa spędzali niedawno wspólny urlop w górach. Na nowych fotografiach pozują na tle przepięknego krajobrazu, na których trzymają się się ręce. Czy to nieśmiałe potwierdzenie tego, że jednak łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń? Ten widok poruszył również ich fanów. 

Zobacz także: Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki jednak są razem?! Pojechali na wspólne wakacje w góry

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki potwierdzili swój związek? 

Nowe zdjęcia na profilu Nikodema Rozbickiego tylko podkręciły ciekawość internautów na temat tego, czy łączy go coś więcej z Julią Wieniawą. O tym, że ta para ma się ku sobie spekuluje się już od dawna, chociaż oboje nigdy nie zabrali oficjalnie głosu w tej sprawie.

Niedawno Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki spędzali wyczekany urlop w górach. O tym, że wybrali się na niego wspólnie, poinformowali na swoich Instagramach, relacjonując pobyt. Mimo tego, że już powrócili do stolicy, postanowili jeszcze na chwilę wrócić myślami do beztrosko spędzonego czasu w Tatrach.

Na nowych zdjęciach pozują razem na tle przepięknego górskiego krajobrazu. Nie byłoby w tym nic podejrzliwego, gdyby nie to, że na jednym ze zdjęć patrzą sobie głęboko w oczy, a na drugim trzymają się delikatnie za ręce. Pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo komplementów i gratulacji: 

- Bardzo ładnie razem wyglądacie ❤️ pasujecie do siebie 😍
- Słodcy! 
- I mam złamane serce 😭
- Piękni, zdolni i młodzi plus zakochani 💘 brawo dla Was i dużo szczęścia życzę;)
- Ja nie moooooogę, pasujecie do siebie idealnie! Jak z obrazka! Trzymajcie się siebie! 💕
- W końcu normalny gość :) szczęścia 🔥😊

Pojawiają się również głosy, że to nie miłość a jedynie przyjaźń. Myślicie, że Julia i Nikodem niedługo oficjalnie zabiorą głos, czy nie będą chcieli mówić głośno o swojej relacji bez względu na to jaka ona jest? 

Pierwsze doniesienia o tym, że Julia Wieniawa jest szczęśliwie zakochana zaczęły pojawiać się już w wakacje. Paparazzi przyłapali młodą aktorkę w objęciach aktora. Wyglądali na nich na zakochanych i nie szczędzili sobie czułości. Nikodem Rozbicki wspierał również Julię podczas finałowego odcinka "Tańca z Gwiazdami", gdzie wyemitowano dla niej specjalny film niespodziankę ze słowami wsparcia od niego. 

Nikt nie wie, co dzieje się w moim życiu prywatnym. Będzie lepiej, jeśli moja relacja z Nikodemem pozostanie między nami - tak Julia Wieniawa mówiła jakiś czas temu w rozmowie z Pomponikiem

Czy postanowi zmienić zdanie? 

Zobacz także: Julia Wieniawa zarobiła podczas pandemii 1,5 mln zł. Przebiła Małgorzatę Rozenek?

Nikodem Rozbicki pokazał przepiękne zdjęcia z Julią Wieniawą z urlopu w górach. Czy tymi zdjęciami nieśmiało potwierdzają swój związek? 

Pierwsze spekulacje na temat związku Julii Wieniawy z Nikodemem Rozbickim pojawiły się już pod koniec wakacji. Atmosferę miały podgrzewać także ich zdjęcia, które zostały zrobione przez paparazzi. Jednak ani Julia ani Nikodem nigdy nie potwierdzili oficjalnie, czy łączy ich coś więcej niż przyjaźń. 

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki czule się przytulają

 

Więcej na temat Julia Wieniawa
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51