Trend: malinowe usta/Julia Wieniawa
East News

Julia Wieniawa bawiła się na imprezie z byłym chłopakiem. Baron będzie zazdrosny?

Trend: malinowe usta/Julia Wieniawa
East News

Julia Wieniawa ma za sobą pracowity czas. Filmy, seriale, reklamy - celebrytka nie miała nawet chwili dla siebie. Nie mówiąc już o imprezowaniu ze znajomymi. Wygląda jednak na to, że postanowiła to nadrobić. Julia Wieniawa umówiła się bowiem na imprezę ze swoimi przyjaciółmi, na czele z Jessicą Mercedes, z którą już kiedyś świetnie bawiła się na Open'erze.

Tym razem gwiazdki imprezowały w Warszawie. Towarzyszyli im znani artyści, wśród których pojawił się również były chłopak Wieniawy. Co ciekawe, na zdjęciach nie widać nigdzie Barona. Czy muzyk będzie zazdrosny, że jego ukochana balowała z byłym? 

Julia Wieniawa imprezuje z Nikodemem Rozbickim

Julia Wieniawa bawiła się w towarzystwie Nikodema Rozbickiego. Świadczą o tym między innymi nagrania, które pojawiły się na Instastory młodego aktora. Widać, że wszyscy byli w świetnych humorach. Na nagraniach i zdjęciach pojawił się także Maciej Musiałowski oraz brat Jessiki Mercedes, Justin. Co ciekawe, nigdzie nie widać Barona. Czyżby nie był zaproszony na tę imprezę?

Historia związku Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego

Przypomnijmy, że w przeszłości Julia Wieniawa spotykała się z Nikodemem Rozbickim. Plotkowano, że nadal łączy ich zażyła relacja. Szczególnie wtedy, gdy w mediach pojawiły się zdjęcia, na których Julia Wieniawa czule przytula się do młodego aktora. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że była jeszcze wtedy w związku z Antkiem Królikowskim. Co ciekawe, ponoć Nikodem Rozbicki flirtował także z inną ukochaną Antoniego, Kasią Sawczuk, co miało doprowadzić do końca tej relacji.

Czy Baron powinien czuć się zagrożony? Zobaczcie, jak Julia Wieniawa bawiła się na imprezie z Nikodemem!

Julia Wieniawa na imprezie razem z Nikodemem Rozbickim
Instagram

O tych zdjęciach plotkowali kiedyś niemal wszyscy!

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki czule się przytulają

 

Więcej na temat Alek Baron Julia Wieniawa
Przeładuj

Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" pomagała Big Boyowi schudnąć? Wiemy!

zobacz 00:58