Trend: malinowe usta/Julia Wieniawa
East News

Julia Wieniawa bawiła się na imprezie z byłym chłopakiem. Baron będzie zazdrosny?

Trend: malinowe usta/Julia Wieniawa
East News

Julia Wieniawa ma za sobą pracowity czas. Filmy, seriale, reklamy - celebrytka nie miała nawet chwili dla siebie. Nie mówiąc już o imprezowaniu ze znajomymi. Wygląda jednak na to, że postanowiła to nadrobić. Julia Wieniawa umówiła się bowiem na imprezę ze swoimi przyjaciółmi, na czele z Jessicą Mercedes, z którą już kiedyś świetnie bawiła się na Open'erze.

Tym razem gwiazdki imprezowały w Warszawie. Towarzyszyli im znani artyści, wśród których pojawił się również były chłopak Wieniawy. Co ciekawe, na zdjęciach nie widać nigdzie Barona. Czy muzyk będzie zazdrosny, że jego ukochana balowała z byłym? 

Julia Wieniawa imprezuje z Nikodemem Rozbickim

Julia Wieniawa bawiła się w towarzystwie Nikodema Rozbickiego. Świadczą o tym między innymi nagrania, które pojawiły się na Instastory młodego aktora. Widać, że wszyscy byli w świetnych humorach. Na nagraniach i zdjęciach pojawił się także Maciej Musiałowski oraz brat Jessiki Mercedes, Justin. Co ciekawe, nigdzie nie widać Barona. Czyżby nie był zaproszony na tę imprezę?

Historia związku Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego

Przypomnijmy, że w przeszłości Julia Wieniawa spotykała się z Nikodemem Rozbickim. Plotkowano, że nadal łączy ich zażyła relacja. Szczególnie wtedy, gdy w mediach pojawiły się zdjęcia, na których Julia Wieniawa czule przytula się do młodego aktora. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że była jeszcze wtedy w związku z Antkiem Królikowskim. Co ciekawe, ponoć Nikodem Rozbicki flirtował także z inną ukochaną Antoniego, Kasią Sawczuk, co miało doprowadzić do końca tej relacji.

Czy Baron powinien czuć się zagrożony? Zobaczcie, jak Julia Wieniawa bawiła się na imprezie z Nikodemem!

Julia Wieniawa na imprezie razem z Nikodemem Rozbickim
Instagram

O tych zdjęciach plotkowali kiedyś niemal wszyscy!

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki czule się przytulają

 

Więcej na temat Alek Baron Julia Wieniawa
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43