Julia Wieniawa

Julia Wieniawa już niedługo po raz kolejny pojawi się na dużym ekranie. W tamtym roku do kin weszła produkcja Patryka Vegi "Kobiety mafii", w której aktorka wcieliła się w nastoletnią córkę gangstera (w tej roli Bogusław Linda). Teraz Julia Wieniawa dostała kolejną szansę od Patryka Vegi. Gwiazda "Rodzinki.pl" zagra jedną z głównych ról w nowym filmie reżysera. Ruszyły właśnie zdjęcia do tej produkcji. Julia Wieniawa pokazała, co dzieje się na planie w Bangkoku. Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

1/4
Instagram

Julia Wieniawa w filmie Patryka Vegi. Kogo zagra?

Ruszyły właśnie zdjęcia do najnowszego filmu Patryka Vegi, który będzie nosił nazwę "Small World". Reżyser jak zawsze postanowił poruszyć trudny temat. Tym razem na warsztat wziął problem handlu dziećmi. 

To historia, która jest opowiedziana z perspektywy rodzica, sprawcy, policjanta i dziecka. To będzie mój pierwszy film, z którym wejdę pełną parą na rynek międzynarodowy - mówił jeszcze niedawno Patryk Vega.

W filmie zobaczymy plejadę polskich i zagranicznych gwiazd, w tym między innymi Piotra Adamczyka oraz Enrique Arce, aktora znanego głównie z hiszpańskiego serialu "Dom z papieru". Obaj panowie pojawili się także w "Kobietach mafii 2" - najnowszym filmie Patryka Vegi, który właśnie trafił do kin. Kogo w "Small World" zagra Julia Wieniawa? Zobaczcie poniżej!

 

2/4
Instagram

Julia Wieniawa przebywa właśnie w Bangkoku, gdzie nagrywane są zdjęcia do "Small World". Patrząc na fotografie, które publikuje w sieci, możemy się domyślać, że jej rola nie będzie należała do łatwych. Na jednym ze zdjęć Julia Wieniawa jest ucharakteryzowana tak, że wygląda jak ofiara przemocy. Czyżby miała zagrać dziewczynę, którą sprzedano w ramach handlu dziećmi? Tego jeszcze nie wiadomo. Jedno jest pewne: ta rola z pewnością będzie sporym wyzwaniem aktorskim dla Julii Wieniawy. Na szczęście w przerwach między zdjęciami aktorka ma chwilę dla siebie i może pozwiedzać Bangkok. Zobaczcie sami!

3/4
Instagram

Julia Wieniawa w przerwach między zdjęciami zwiedza Bangkok. Na jej Instastories mogliśmy podejrzeć, jak spędza czas z przyjaciółmi w knajpach próbując tamtejszych przysmaków. Oprócz tego gwiazda zdążyła już kupić pierwsze prezenty dla bliskich. Julia Wieniawa do perfekcji opanowała łączenie pracy i przyjemności. To bardzo dobre podejście do życia!

4/4
Instagram

Wybierzecie się do kina na film "Small World" w reżyserii Patryka Vegi? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Zobacz także: Patryk Vega nie chce Małgosi Sochy w swoich filmach! Podważył jej umiejętności

Więcej na temat Patryk Vega Julia Wieniawa