Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki to "power couple" numer 1 w Polsce
Instagram/Julia Wieniawa

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wzięli ślub?! Jej nowy wpis to na to dowód?

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki to "power couple" numer 1 w Polsce
Instagram/Julia Wieniawa

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wzięli ślub? Takie pytanie ciśnie się na usta wszystkim fanom gorliwie obserwujących Wieniawę w mediach społecznościowych. Wieniawa pokazała na Instastory kolejne zdjęcie ze swojego nowo urządzonego mieszkania i dodała zastanawiający opis, który wywołał niemałe poruszenie:

Żonka w żywiole. Jakoś w nowym mieszkaniu od razu chce się więcej. Non stop sprzątam i zmywam naczynia, pomimo że mam zmywarkę. Czy to jest normalne? - napisała Julia Wieniawa.

Oczywiście największe poruszenie wywołało określenie: "Żonka w żywiole". Czy oznacza ono, że Wieniawa wzięła ślub ze swoim dotychczasowym partnerem, Nikodemem Rozbickim? Domyślamy się, że Julia użyła tego określenia dla żartu, ale pomyślcie, co by było gdyby to jednak nie był dowcip...

Zobacz także: Julia Wieniawa w modnych botkach na jesień 2020 i swetrze za 1700 złotych

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki - historia miłości

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są widywani razem już od jakiegoś czasu. Na początku nie mówili o swojej relacji. W sierpniu poprzedniego roku paparazzi przyłapali wówczas Julię Wieniawę (22) w objęciach Nikodema Rozbickiego (28) na imprezie na bulwarach wiślanych - oni nadal milczeli. Dziś oboje chętnie publikują wspólne zdjęcia i relacje na Instagramie, które tylko potwierdzają łączące ich uczucie.

Para ostatnio poleciała na Zanzibar, wcześniej pojechała w góry. Widać, że Nikodem i Julia są nierozłączni. Łączy ich nie tylko miłość, ale i pasja do aktorstwa.

Zobacz także: Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na nowej fotce, piękni i zakochani! "Wyglądacie jak gdybyście ślub brali"

To żart czy nie żart? Julia Wieniawa użyła na Instastory określenia "Żonka w żywiole".

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wzięli ślub?!

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są parą, ale czy teraz łączy ich coś więcej?

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki kupują choinkę

Więcej na temat Julia Wieniawa
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08