Taniec z Gwiazdami: Julia Wieniawa o niespodziance od Nikodema Rozbickiego

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki jednak są razem?! Pojechali na wspólne wakacje w góry 

Taniec z Gwiazdami: Julia Wieniawa o niespodziance od Nikodema Rozbickiego

Spekulacje na temat relacji Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego nie cichną! Czy możliwe, że tych młodych aktorów może łączyć coś więcej niż przyjaźń? Sami póki co, niewiele mówią o tym, co ich łączy ale nowe zdjęcia tylko podgrzewają atmosferę.  Właśnie wydało się, że pojechali na wspólne wakacje w góry! Zobaczcie, jak spędzają czas podziwiając piękne krajobrazy! 

Zobacz także: Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są parą? Jest szczery komentarz młodej gwiazdy!

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na wspólnych wakacjach w górach

Pod koniec wakacji w mediach zaczęły się pojawiać doniesienia o tym, że Julia Wieniawa jest szczęśliwie zakochana. Wówczas również paparazzi przyłapali młodą aktorkę w objęciach Nikodema Rozbickiego. Wyglądali na prawdziwie zakochanych i nie szczędzili sobie czułości. Również podczas finałowego odcinka "Tańca z Gwiazdami", gdzie Julia Wieniawa walczyła o "Kryształową Kulę" wyemitowano krótki materiał ze słowami wsparcia od aktora. 

Czy Julię Wieniwę i Nikodema Rozbickiego łączy coś więcej niż przyjaźń? Jak do tej pory, żadne z nich nie powiedziało wprost, że czują do siebie coś więcej. Pozostają jednak w bliskiej relacji i widać, że wspaniale czują się w swoim towarzystwie. Nic dziwnego, że kibicujący im fani oraz media, doszukują się w tym czegoś więcej. 

Nikt nie wie, co dzieje się w moim życiu prywatnym. Będzie lepiej, jeśli moja relacja z Nikodemem pozostanie między nami. Nauczona różnymi doświadczeniami z przeszłości wiem, że media potrafią popsuć przeróżne znajomości. Wolę prywatność zostawić dla siebie. Nie jestem osobą afiszującą się życiem prywatnym na Instagramie. Czasem wrzucę małe rzeczy, jednak raczej pokazuję zawodowe sprawy - mówiła jakiś czas temu Julia w rozmowie z Pomponik.pl

Aktorka miała w ostatnim czasie wiele na głowie. Pracowała nad swoją marką, łączyła pracę w teatrze z intensywnymi treningami do "Tańca z Gwiazdami" jednak wreszcie przyszedł czas na odpoczynek. Julia spędza ten czas w górach... z Nikodemem Rozbickim! Czy to miała być tajemnica? Niekoniecznie, ponieważ swoją towarzyszką pochwalił się sam aktor: 

Jeżdżę dużym matchboxem i jaram się jak dzieciak // 📸 @juliawieniawa - napisał pod nowym zdjęciem z gór

Zobaczcie jak spędzają wspólny czas wolny!

Zobacz także: Julia Wieniawa jednak spotyka się z Nikodemem Rozbickim! Gorące pocałunki i przytulanki! Na tym WIDEO widać wszystko

Nikodem Rozbicki spędza czas wolny w Tatrach. Okazuje się, że na te mroźne wakacje wybrał się w towarzystwie... Julii Wieniawy, o czym poinformował na Instagramie. 

Julia Wieniawa również pokazała kilka fotek z tego wyjazdu. 

Nie od dziś krążą plotki, że Julia Wieniwa i Nikodem Rozbicki mają się ku sobie, jednak żadne z nich nie potwierdziło oficjalnie czy łączy ich coś więcej niż przyjaźń. 

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki czule się przytulają

 

Więcej na temat Julia Wieniawa
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44