Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są parą?

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są parą? Jest szczery komentarz młodej gwiazdy! 

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są parą?

Julia Wieniawa w rozmowie z mediami skomentowała plotki dotyczące jej relacji z Nikodemem Rozbickim! Piękna gwiazda naprawdę spotyka się z kolegą z show-biznesu? Jak aktorka zareagowała na pytanie dotyczące jej życia uczuciowego i jak skomentowała gorące zdjęcia na których przytulała się i całowała z Nikodemem Rozbickim?

Julia Wieniawa potwierdziła medialne plotki?

Ponad rok temu Julia Wieniawa rozstała się z Aleksandrem Baronem z zespołu Afromental. Od tamtej chwili chyba wszyscy zastanawiali się, kto teraz skradnie serce pięknej gwiazdy. Kilka tygodni temu wokół aktorki i piosenkarki zrobiło się głośno za sprawą jej gorących zdjęć z Nikodemem Rozbickim. Para wybrała się na imprezę w w nadwiślańskim klubie i nie szczędziła sobie czułych gestów. Na fotkach mogliśmy zobaczyć, jak się przytulają, trzymają za ręce i całują! Wszystko wskazywało wówczas, że Julię i Nikodema połączyło coś więcej niż tylko przyjaźń. A jak komentuje to sama gwiazda? Julia Wieniawa potwierdziła, że jest w związku z Nikodemem Rozbickim?

Nikt nie wie, co dzieje się w moim życiu prywatnym. Będzie lepiej, jeśli moja relacja z Nikodemem pozostanie między nami. Nauczona różnymi doświadczeniami z przeszłości wiem, że media potrafią popsuć przeróżne znajomości. Wolę prywatność zostawić dla siebie. Nie jestem osobą afiszującą się życiem prywatnym na Instagramie. Czasem wrzucę małe rzeczy, jednak raczej pokazuję zawodowe sprawy - zdradziła w rozmowie z reporterem portalu pomponik.pl.

Według informacji portalu Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki razem wybrali się ostatnio na ślub znajomych, ale prosili wówczas, żeby nie publikować w sieci ich wspólnych zdjęć.

Zobacz także: Julia Wieniawa w czarnym płaszczu i botkach na jesień za 120 zł z CCC! Ten model to hit sezonu

Julia Wieniawa nie chce publicznie opowiadać o swoim życiu uczuciowym.

Julia Wieniawa w czarnym topie

Aktorka nie potwierdziła, ale też nie zdementowała medialnych plotek o jej bliskiej relacji z Nikodemem Rozbickim.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki czule się przytulają

 

Więcej na temat Julia Wieniawa
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15