Julia Wieniawa i Baron na imprezie pyszne.pl
East News

Julia Wieniawa i Baron coraz śmielej pokazują swoje uczucie! Zaliczyli kolejną wspólną imprezę

Julia Wieniawa i Baron na imprezie pyszne.pl
East News

Związek Julii Wieniawy i Barona od początku wzbudza sporo emocji. Muzyk jest bowiem starszy od celebrytki o ponad 15 lat. Oprócz tego Julka zaczęła się z nim spotykać niedługo po tym, jak rozstała się z Antkiem Królikowskim. Choć początkowo para ukrywała swoje uczucie, teraz już nie kryją się ze swoją miłością. Julia Wieniawa i Baron pojawili się właśnie na kolejnej imprezie, gdzie z chęcią pozowali do zdjęć. Zobaczcie, jak się bawili!

Julia Wieniawa i Baron razem na kolejnej imprezie

Julia Wieniawa i Baron początkowo zaprzeczali, jakoby miało łączyć ich coś więcej niż zwykła przyjaźń. Jednak bardzo szybko okazało się, że są parą. Zdradziły ich zdjęcia, które opublikowali na Instagramie. Choć nie pozowali na nich wspólnie, widać było, że zostały zrobione w tym samym miejscu. Chwilę później para ujawniła się. Baron i Julia Wieniawa pojawili się wspólnie na imprezie i pozowali razem do zdjęć.

Zobacz także: Julia Wieniawa i Baron razem na imprezie. To ich pierwsze oficjalne wyjście! Trzymali się za ręce...

Baron wspierał też Julię Wieniawę w Sopocie, gdzie debiutowała w Operze Leśnej w roli prowadzącej duży festiwal. Teraz z kolei oboje pojawili się na imprezie inaugurującej strefę Pyszne.pl nad Wisłą. Wygląda na to, że coraz lepiej wychodzi im pozowanie do zdjęć. Julia Wieniawa i Baron nie czują się już skrępowani. Uśmiechają się i widać, że świetnie czują się razem przed obiektywem.

Pasują do siebie?

Julia Wieniawa i Baron na imprezie pyszne.pl
East News

Julia i Baron tworzą jeden z najgorętszych związków ostatnich miesięcy

Julia Wieniawa i Baron na imprezie pyszne.pl
East News

Zakochani Wieniawa i Baron spacerują po Bulwarach

 

Więcej na temat Alek Baron Julia Wieniawa
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23