Julia Wieniawa w blond włosach z Baronem
mat. prasowe

To pierwsze takie zdjęcia Julii Wieniawy i Barona! Obecnie najgorętsza polska para pojawiła się na premierze... pizzy stworzonej na rzecz Fundacji SASA przez Wujaszka Liestyle, Larę Gessler oraz szefów kuchni restauracji AiOLI! A chodzi o pizzę Moshi, która będzie dostępna do 20 kwietnia - dochód ze sprzedaży pizzy zostanie przekazany na wysyłkę sprzętu medycznego do szpitala w Moshi w Tanzanii! Na pewno dzięki pojawieniu się Julki i Aleksandra na imprezie o tej wyjątkowej akcji zrobi się jeszcze głośniej! Zobaczcie więcej zdjęć!

Zobacz także: "On stracił dla Julki głowę" - mamy zdjęcia z randki Julii Wieniawy i Barona w Warszawie!

1/4
Wujaszek Liestyle z pizzą
mat. prasowe

Za stworzenie specjalnej pizzy inspirowanej smakami Afryki stoi m.in. Wujaszek Liestyle, który podczas premiery serwował ją gościom! Znany bloger na co dzień przyjaźni się z Julią, nic więc dziwnego, że pojawiła się na premierze w AIOLI. I to wraz z Baronem!

3/4
Julia Wieniawa i Alek Baron przy stoliku w restauracji
mat. prasowe

Do tej pory ani Julia, ani Aleksander nie potwierdzili tego, że są parą. Te zdjęcia jednak mówią wszystko. Poza tym - już jakiś czas temu udali się na wspólne wakacje, a później zostali przyłapani przez paparazzi na romantycznym spacerze. A jak wiadomo, czasami gesty wyrażają więcej niż miliony słów!

4/4
Julia Wieniawa w blond włosach
mat. prasowe

Według plotek, para poznała się na imprezie u wspólnych znajomych już dawno temu. Zaiskrzyło dopiero po rozstaniu Julii z Antkiem Królikowskim. 

On stracił dla Julki głowę. Bez przerwy o niej mówi i doradza jej w sprawach muzycznych - powiedział znajomy pary w magazynie z "Party".

Więcej na temat Baron Julia Wieniawa