Rozstania w polskim show-biznesie

Julia Wieniawa, Kasia Szklarczyk,  Maffashion... to panie, które w tym roku przeżyły rozstania ze swoimi partnerami. Przypominamy które pary z polskiego show-biznesu rozstały się w tym roku. Czy w 2020 roku znajdą miłość? Niektórym - jak Julii Kuczyńskiej - już się to udało. Wszystkim innym oczywiście bardzo kibicujemy! 

Zobacz także: To może być najgorętsza para tej jesieni! Maffashion i przystojny aktor na jednej imprezie

1/6

Znane pary, które rozstały się w 2019 roku

Pod koniec grudnia 2018 roku Julia Wieniawa zakończyła swój związek z Antkiem Królikowskim. Para miała inne priorytety życiowe. Prawdopodobnie młoda aktorka chciała skupić się na karierze, a Antek na założeniu rodziny. Ale już kilka tygodni później gwiazda serialu „Rodzinka.pl” wyznała, że jest zakochana w starszym o kilkanaście lat Baronie!

Para kilkukrotnie pojawiła się na ściance. Na Instagramie pokazywali fotki ze wspólnych ferii zimowych. Niestety, związek pary nie przetrwał próby czasu. Gwiazdy rozstały się po niespełna pół roku. Podobno Julia i Baron pozostali przyjaciółmi, co potwierdzają ich wspólne zdjęcia zrobione już po rozstaniu.

2/6
Julia Kuczyńska - Maffashion z Sebastianem Fabijańskim na gali w Łodzi
East News

Julia Kuczyńska i Czarek Jóźwik z youtube'owego kanału „Abstrachuje” tworzyli parę przez kilka lat. Jednak w październiku para poinformowała o swoim rozstaniu. Blogerka i youtuber zrobili to w dość nietypowy sposób, ponieważ nagrali fanom filmik z zerwania i umieścili go w mediach społecznościowych. Rozstanie miało miejsce w jednej z restauracji przy sushi. Julka i Czarek wyznali, że rozstają się w zgodzie i przyjaźni. 

Wygląda na to, że Maffashion już znalazła nową miłość. Od kilku tygodni widywana jest w towarzystwie przystojnego aktora Sebastiana Fabijańskiego.  Związku jednak oficjalnie nie potwierdzili.

3/6
Olga Frycz w granatowej koszulce
Instagram

Rok po urodzeniu swojego pierwszego dziecka, Olga Frycz rozstała się ze swoim partnerem i ojcem dziewczynki, Grzegorzem Sobieszkiem. We wrześniu 2019 roku gwiazda wyznała na Instagramie, że ostatnie miesiące para spędziła na ratowaniu ich związku, niestety bezskutecznie. Gwiazda „M jak miłość” zapewniła fanów, że w ich relacje nie wdała się osoba trzecia i para rozstaje się w zgodzie. Olga i Grzegorz rozstali się po 3,5 roku bycia razem.

4/6
Rafał Mroczek z Joanną Skrzyszowską
Instagram

Jesienią 2019 roku rozpadł się także związek Rafała Mroczka i Joanny Skrzyszewskiej. Para była zaręczona od czasu narodzin ich jedynej córki, Zosi - czyli od 2016 roku. Niestety, w ostatnich miesiącach źle działo się między zakochanymi. W specjalnym komunikacie Rafał poinformował, że nie jest już z Joanną. 

„Prawdą jest, że pomimo wielu prób i profesjonalnej pomocy nie udało się uratować związku z partnerką. Kocham swoją córkę ponad wszystko i chcę uczestniczyć w jej życiu na tych samych prawach, co jej mama” - napisał m.in. Rafał Mroczek na Instagramie. 

5/6
Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz pod studiem DDTVN

Jesienią 2019 roku rozstali się także Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz. Rozstanie pary z „Top Model” potwierdził we wpisie na Instagramie model. Para była ze sobą razem kilka miesięcy. 

"Dziękuję Ci Kasiu za cały czas spędzony razem, nikt nie dał mi tyle radości co Ty. Przeżyłem z Tobą najwspanialsze chwile w życiu. Życzę Ci dalszych sukcesów i szczęścia w życiu, pokazałaś mi, że chcieć to móc. Przyszedł czas, żeby każdy poszedł w swoją stronę. Dziękuję” - napisał Grudowicz. 

6/6
Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda rozstali się
EastNews

Grudzień przyniósł rozstanie najpopularniejszej pary pisarskiej w Polsce! Katarzyna Bonda w wywiadzie dla "Urody życia" wyznała, że nie jest już z Remigiuszem Mrozem.