Antek Królikowski komentuje swój związek z Julią Wieniawą
Instagram
Newsy

Antek Królikowski o romantycznych zdjęciach z Julią Wieniawą: "Chcemy żyć jak normalni ludzie"

Antek Królikowski o romantycznych zdjęciach z Julią Wieniawą: "Chcemy żyć jak normalni ludzie"
Małgorzata Ostrowska-Królikowska skomentowała związek syna z Julią Wieniawą
ONS
Newsy
Małgorzata Ostrowska-Królikowska zachwycona Wieniawą. Porównuje ją do jednej z największych polskich gwiazd!
Czy Julia zrobi karierę?

Julia Wieniawa ma 19 lat i robi karierę jako piosenkarka i aktorka. Mama Antka Królikowskiego bardzo kibicuje dziewczynie swojego syna.  Małgorzata Ostrowska-Królikowska uważa nawet, że młoda gwiazda jest tak zdolna i ma taki głos, że czeka ją kariera na miarę... Edyty Górniak. Zobacz:  Uściskom nie było końca! Antek Królikowski i Julia Wieniawa na plaży w Warszawie. Zobacz zdjęcia   Juleczka ma wielki potencjał. Fantastycznie, że się rozwija i idzie do przodu. Młoda dziewczynka, bardzo zdolna, z potencjałem nawet na karierę w stylu Edyty! – powiedziała Małgorzata ostrowska-Królikowska  w rozmowie z Faktem.   Zobacz:  Co pomaga w nauce – jedzenie i muzyka, które poprawiają koncentrację i pamięć A trzeba przyznać, że kariera Wieniawy rysuje się świetnie. Dziewczyna podpisała kontrakt z wytwórnią płytową Kayah. Ale przyszła teściowa uważa, że Julię czeka jeszcze sporo ciężkiej pracy, by zaistnieć. W show-biznesie niemniej jest ciężko. Trzeba mieć szczęście i trafić na odpowiednich ludzi w odpowiednim czasie. Ale Jula jest młodziutka i dużo pracuje, bardzo trzymam za nią kciuki – mówi Ostrowska-Królikowska. A wy jak uważacie Julia Wieniawa zrobi dużą karierę muzyczną? Zobacz także:  Wieniawa nadąża za trendami i nosi futrzane klapki za 50 zł. To projekt polskiej marki!   Julia Wieniawa zdała niedawno maturę. Teraz chce podbić rynek jako piosenkarka.    Julia Wieniawa to ostatnio najgorętsze nazwisko w show-biznesie.   Julia Wieniawa gra również m.in. w Rodzince.pl

Julia Wieniawa o teledysku. Będzie nagość?
Instagram
Newsy
Kariera Julii Wieniawy nabiera rozpędu! Dlaczego na premierze jej klipu nie pojawił się Antek?
Kariera Julii Wieniawy nabiera rozpędu! Dlaczego na premierze jej klipu nie pojawił się Antek?

Julia Wieniawa to jedna z najgorętszych gwiazd polskiej muzyki. Wokalistka, która karierę zaczynała jako 14-letnia aktorka w serialu "Rodzinka.pl" właśnie podpisała kontrakt z wytwórnią Kayax, której założycielką jest sama Kayah ! W czwartek 22 czerwca Party.pl było gościem premiery najnowszego klipu artystki do utworu "Oddycham". "Jest tu mój ukochany" - powiedziała nam z uśmiechem  Julia Wieniawa . Nie mówiła jednak o  Antku Królikowskim!   Przekonajcie się dlaczego!   Zobacz także: Julia Wieniawa wie jak być sexy!   Kariera Julii Wieniawy nabiera rozpędu!   Dlaczego Antek Królikowski nie wspierał Julii podczas premiery jej najnowszego klipu?

Antek Królikowski, Julia Wieniawa
Newsy
Królikowski zrobi dla Wieniawy wszystko! Co chce dla niej poświęcić? Czy to dobra decyzja?
Królikowski zrobi dla Wieniawy wszystko! Co chce dla niej poświęcić? Czy to dobra decyzja?

Antek Królikowski i Julia Wieniawa bardzo się kochają! I mimo że para nie afiszuje się ze swoim związkiem, to jednak oboje nie widzą poza sobą świata. Teraz okazuje się, że Antek zrobi dla Julii wszystko ! Jest gotów nawet na duże poświęcenia… Co zrobi aktor dla ukochanej?   Zobacz:  Julia Wieniawa szczerze o związku z Antkiem Królikowskim. Czego ją nauczył?   Antek Królikowski poświęci się dla Julii Wieniawy „Fakt” informuje, że parę zabolały informacje, jakoby Julia robiła karierę dzięki Antkowi. Aktor zamierza jednak odsunąć się w cień i pozwoli swojej ukochanej błyszczeć na salonach, żeby już nikt nie mógł wysunąć w jej stronę podobnych zarzutów. - Antek nie chce, by Julka była postrzegana tylko jako jego dziewczyna. Wierzy w jej talent muzyczny i chce, by docenili go też inni. Postanowił, że gdy będą pojawiać się razem na salonach, on nie będzie udzielał wywiadów. Woli, by to Julia opowiadała o swoich planach - powiedział znajomy pary w rozmowie z „Faktem”. Myślicie, że Antek podjął dobrą decyzję?   Zobacz:  Julia Wieniawa nie ubiera się sama?! "Ja nie wybierałam tej sukienki!" Który projektant jej pomaga?   Przeczytaj też:  Antek Królikowski jest zazdrosny o Zdrójkowskiego? Adam gra z Julią w serialu "Rodzinka.pl" i...   Antek i Julia bardzo się kochają!   Para nie ukrywa swoich uczuć!

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner