Mama Antka Królikowskiego chciałaby pracować z Julią Wieniawą

"Julka Wieniawa jest już jak..." Mama Antka Królikowskiego szczerze o swojej przyszłej... synowej?! ;)

Mama Antka Królikowskiego chciałaby pracować z Julią Wieniawą

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest zachwycona nową dziewczyną swojego syna. Zaledwie kilka tygodni temu mama Antka Królikowskiego przyznała, że Julia Wieniawa jest jej ulubioną partnerką syna. Teraz z kolei, w rozmowie z Faktem, gwiazda serialu "Klan" stwierdza, że Julia jest dla niej jak rodzina i chętnie spędzi z nią wakacje! Co więcej, Małgorzata Ostrowska-Królikowska chciałaby, żeby dziewczyna Antka Królikowskiego zagrała  z nią w "Klanie"!

Mama Antka Królikowskiego zachwycona Julią Wieniawą

Antek Królikowski i Julia Wieniawa już nie ukrywają swojej miłości. Para chętnie pokazuje się na oficjalnych imprezach a w sieci pojawia się całkiem sporo ich romantycznych zdjęć. Okazuje się, że mama Antka Królikowskiego w pełni akceptuje wybór syna. Co więcej, Małgorzata Ostrowska-Królikowska przyznaje nawet, że Julia Wieniawa jest już dla niej jak rodzina! Czy niebawem Antek będzie chciał związać się z Julią na stałe? Jeśli tak, pani Małgorzata z pewnością nie będzie miała nic przeciwko! Gwiazda "Klanu" chciałaby również, żeby Julia zagrała z nią w serialu.

Julka w „Klanie” to byłby świetny pomysł, przyjęłabym ją z otwartymi ramionami! Z rodziną gra się zawsze łatwiej, a Julka to już prawie jak rodzina. Wtedy na planie jest o wiele swobodniejsza atmosfera, a ponieważ bardzo ją lubię myślę, że byłoby też ciekawie - przyznała w rozmowie z tabloidem.

Wszystko wskazuje również na to, że Julia Wieniawa już wkrótce spędzi wakacje z rodziną swojego chłopaka.

Powoli myślimy nad miejscem, do którego się wybrać, gdy już zdecydujemy Julka oczywiście jest zaproszona - zapewniła Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Jesteście zaskoczeni?

 

Zobacz także: Paweł Królikowski kończy 56 lat! Zobacz wyjątkową sesję aktora z synem, Antonim

 

Mama Antka Królikowskiego jest zachwycona dziewczyną syna.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
ONS

 

Aktorka chciałaby pracować z Julią Wieniawą w serialu Klan.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski
ONS

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47