Julia Wieniawa w błękitnej koszuli, Antoni Królikowski i Joanna Opozda na imprezie
East News/VIPHOTO/TRICOLORS
Newsy

Julia Wieniawa będzie zeznawać na sprawie rozwodowej Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego? 

Byłe partnerki Antoniego Królikowskiego połączą siły? W kuluarach już huczy od doniesień, że Julia Wieniawa zdecyduje się stanąć przed sądem po stronie Joanny Opozdy!

Wokół rozstania Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego powstało wiele kontrowersji, a para po miesiącach milczenia zaczęła obrzucać się wzajemnymi oskarżeniami. Teraz małżonkowie oczekują na sprawę rozwodową, a aktorka na sali sądowej zamierza skupić się na najważniejszych aspektach, jak opieka nad dzieckiem oraz wierność współmałżonka. Niedawno Joanna Opozda i Julia Wieniawa pojawiły się na jednej imprezie, a po ich medialnym konflikcie nie ma już śladu. Według doniesień jednego z tabloidów panie połączą siły na sali sądowej! Antoni Królikowski ma się czego obawiać? 

Największe skandale 2022 roku. Smaszcz, Fabijański, Królikowski... Pamiętacie, kto udawał, że ma raka?

Julia Wieniawa pomoże Joannie Opoździe podczas rozwodu z Antonim Królikowskim? 

Konflikt między Joanną Opozdą a Julią Wieniawą ma swój początek na kilka lat wstecz, panie nie kryły wzajemnej niechęci, a wszystko zaczęło się z pozornie błahego powodu. Julia Wieniawa oskarżyła Joannę Opozdę o kopiowanie jej stylu, ponieważ obie w odstępie kilku dni wybrały identyczne kreacje. To rozwścieczyło Joannę Opozdę, która  zaczęła wypominać Julii Wieniawie wykształcenie

Wygląda jednak na to, że po latach medialnych przepychanek, byłe partnerki Antoniego Królikowskiego w końcu znalazły wspólny język. Niedawno Joanna Opozda i Julia Wieniawa bawiły się na jednej imprezie, a nawet opublikowały wspólne zdjęcie! 

Joanna Opozda i Julia Wieniawa na wspólnej imprezie
Instagram @asiaopozda

Zobacz także: Julia Wieniawa rozstała się z Nikodemem Rozbickim. Opowiedziała o randkowaniu w sieci

Teraz z kolei media obiegła informacja, jakoby Julia Wieniawa miała zeznawać podczas rozwodu Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Byli małżonkowie będą przede wszystkim walczyli o opiekę nad dzieckiem. 

- Ona zajmie się dwoma punktami: wiernością Antka oraz jego zaangażowania w wychowanie dziecka - powiedział informator "Super Expressu". 

Julia Wieniawa, Joanna Opozda
Pawel Wodzynski/East News, TRICOLORS/East News

Zobacz także: Joanna Opozda pozuje z Vincentem i po raz pierwszy pokazała tak dużo. Fanka: "Czysta mamusia"

Żadna ze stron nie zdecydowała się odnieść do medialnych doniesień. Myślicie, że zeznania Julii Wieniawy mogłyby zaszkodzić Antoniemu Królikowskiemu

Antoni Królikowski w marynarce
TRICOLORS/East News

Joanna Opozda pokazała synka
Instagram / asiaopozda

Julia Wieniawa w jeansowych spodniach
East News, PIOTR FOTEK/REPORTER

Joanna Opozda i Julia Wieniawa wspólnie imprezują
Pawel Wodzynski/East News, Instagram @juliawieniawa
Newsy
Joanna Opozda i Julia Wieniawa na wspólnej imprezie. Koniec konfliktu?
Stosunki Julii Wieniawy i Joanny Opozdy przed długi czas były wyjątkowo napięte. Byłe partnerki Antoniego Królikowskiego postanowiły zakopać topór wojenny?

Joanna Opozda i Julia Wieniawa wielokrotnie nie szczędziły sobie uszczypliwości w mediach społecznościowych, a fani aktorek byli przekonani, że pomiędzy byłymi partnerkami Antoniego Królikowskiego nigdy nie dojdzie do kompromisu. Nic więc dziwnego, że najnowsze wspólne zdjęcie artystek z jednego z modnych klubów wprawiło internautów w osłupienie. To trzeba zobaczyć! Roześmiane Joanna Opozda i Julia Wieniawa na wspólnej imprezie Choć relacja pomiędzy Joanną Opozdą i jej mężem to już przeszłość, a Antoni Królikowski już zapowiada walkę o syna , to sympatycy byłej aktorskiej pary doskonale pamiętają początki zażyłości tej dwójki i kąśliwe zaczepki pomiędzy Joanną Opozdą, a byłą partnerką artysty - Julią Wieniawą. Momentem przełomowym konfliktu piękności była sytuacja, w której Julia Wieniawa oskarżyła Joannę Opozdę o kopiowanie jej stylu po tym, gdy ta pojawiła się na oficjalnej premierze w kreacji marki Epuzer. Ten sam model, tylko w innym  kolorze kilka dni wcześniej wybrała również Wieniawa występując w jednym z odcinków 10. edycji programu "Top Model" .  - Fajnie jest być inspiracją modową dla innych aktorek - mówiła z przekąsem Julia Wieniawa w jednym wywiadów. To rozpętało prawdziwą medialną burzę, a Joanna Opozda zaczęła wypominać Julii Wieniawie jej wykształcenie . Wszystko jednak wskazuje na to, że pomimo wcześniejszych waśni panie postanowiły się pogodzić. Zobacz także:  Julia Wieniawa rozstała się z Nikodemem Rozbickim. Opowiedziała o randkowaniu w sieci Patrząc na najnowsze InstaStories Joanny Opozdy zdaje się, się, że ostra wymiana zdań pomiędzy aktorkami poszła w zapomnienie. Julia Wieniawa i Joanna Opozda świetnie bawiły się w swoim towarzystwie na imprezie w jednym z modnych klubów. Sytuacja została uwieczniona przez znajomego artystek,...

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wyciągnęła rękę do Joanny Opozdy
Instagram @malgorzata_ok @asiaopozda
Newsy
Joanna Opozda może liczyć na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską! Takiego gestu się nie spodziewała 
Relacje między Małgorzatą Ostrowską-Królikowską a Joanną Opozdą bywały napięte. Teraz jednak mają dobry kontakt, a wszystko z myślą o Vincencie!

Przy okazji ślubu Joanny Opozdy z Antkiem Królikowskim wyszło na jaw, że Joanna nie ma zbyt ciepłych relacji z mamą męża, Małgorzatą Ostrowska-Królikowską. Teraz gdy małżonkowie szykują się do rozwodu, teściowa Opozdy wyciągnęła pomocną dłoń do synowej i swojego najmłodszego wnuka.  Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspiera Joannę Opozdę Związek Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego od początku był bardzo burzliwy, a rodzina i znajomi nie patrzyli na ich kolejne kłótnie przychylnie. Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie przepadała za synową, a ich relacje nie należały do przyjacielskich. Oczywiście żadna z pań nigdy głośno nie powiedziała o swojej niechęci, jednak w kuluarach krążyły podobne plotki. Niedawno w jednym z wywiadów osoba z bliskiego otoczenia rodziny Królikowskich przyznała, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska od początku nie darzyła sympatią żony Antka . Narodziny wnuka sporo zmieniły...  Babcia małego Vincenta chciałaby załagodzić rodzinne problemy, a przede wszystkim spędzać dużo czasu z najmłodszą pociechą. W rozmowie z "Na żywo" przyznała, że chciałaby, aby Joanna Opozda i mały Vini korzystali z jej domu w górach.  Chciałabym, żeby mój najmłodszy wnuk i Joasia spędzali tam czas i korzystali ze świeżego powietrza i pięknych okoliczności przyrody - przyznała.  Zobacz także:  Joanna Opozda sprzedaje swoje suknie ślubne za pół ceny! W sieci pojawiło się ogłoszenie Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski przez lata tworzyli zgodne i kochające się małżeństwo, które doczekało się licznego potomstwa. Małżonkowie wiele lat temu zbudowali piękny dom z widokiem na góry w Kudowie-Zdroju. Z doniesień "Super Expressu" wynika, że po śmierci aktora, rodzina w 2020 roku myślała o sprzedaży posiadłości. Dla...

Małgorzata Ostrowska-Królikowska mówi, że musi zamilknąć
Newsy
Małgorzata Ostrowska-Królikowska namieszała po odwołanym chrzcie?! "Muszę zamilknąć"
Internauci nie mieli litości dla Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, po jej wpisach na temat Joanny Opozdy. Teraz poczyniła wymowne kroki.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska konsekwentnie broni Antoniego Królikowskiego. Po odwołanym chrzcie małego Vincenta, pomiędzy Antonim Królikowskim a Joanną Opozdą wybuchła wojna. Byli małżonkowie przerzucają się wzajemnymi oskarżeniami na temat alimentów, utrudniania kontaktów z dzieckiem czy relacji aktora z kochanką. Internauci nie zostawili suchej nitki na mamie Antoniego Królikowskiego. Małgorzata Ostrowska-Królikowska teraz zdecydowała się na milczenie. Dlaczego?  Małgorzata Ostrowska-Królikowska już nie broni Antoniego Królikowskiego?  Joanna Opozda  i  Antoni Królikowski  rozstali się 10 dni przed narodzinami małego Vincenta. Aktualnie trwa medialna wojna pomiędzy byłymi małżonkami. Zaczęło się od tego, że w mediach pojawiła się informacja, że  Joanna Opozda nie zaprosiła Antoniego Królikowskiego na chrzest syna. Ostatecznie, z uwagi na bezpieczeństwo małego Vincenta,  Joanna Opozda odwołała chrzciny . Zarzuciła Królikowskiemu, że poinformował jej ojca o miejscu uroczystości. Byli małżonkowie zaczęli wzajemnie przerzucać się oskarżeniami.  Joanna Opozda zaatakowała Antoniego, mówiąc, że nie płaci alimentów na syna . a także że była także zastraszana przez kochankę Królikowskiego.  Z kolei Królikowski zarzucił matce Vincenta manipulacje. Antoni Królikowski by udowodnić, że płaci alimenty, pokazał serię przelewów. Głos w sprawie zaczęli zabierać także członkowie rodziny Antoniego Królikowskiego oraz ojciec Joanny Opozdy. Małgorzata Ostrowska-Królikowska odbierała ataki po odwołanym chrzcie wnuka, pisząc "by nad Vincentem się nie użalać". Internauci byli zszokowani jej postawą wobec Joanny i nie zostawili na niej suchej nitki. Chociaż  Małgorzata Ostrowska-Królikowska  dzielnie stała przy boku syna, teraz postanowiła przyjąć zupełnie inną postawę. O co...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik