Joanna Opozda i Julia Wieniawa wspólnie imprezują
Pawel Wodzynski/East News, Instagram @juliawieniawa
Newsy

Joanna Opozda i Julia Wieniawa na wspólnej imprezie. Koniec konfliktu?

Stosunki Julii Wieniawy i Joanny Opozdy przed długi czas były wyjątkowo napięte. Byłe partnerki Antoniego Królikowskiego postanowiły zakopać topór wojenny?

Joanna Opozda i Julia Wieniawa wielokrotnie nie szczędziły sobie uszczypliwości w mediach społecznościowych, a fani aktorek byli przekonani, że pomiędzy byłymi partnerkami Antoniego Królikowskiego nigdy nie dojdzie do kompromisu. Nic więc dziwnego, że najnowsze wspólne zdjęcie artystek z jednego z modnych klubów wprawiło internautów w osłupienie. To trzeba zobaczyć!

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa wrócili do siebie? "Życie jest piękne..."

Roześmiane Joanna Opozda i Julia Wieniawa na wspólnej imprezie

Choć relacja pomiędzy Joanną Opozdą i jej mężem to już przeszłość, a Antoni Królikowski już zapowiada walkę o syna, to sympatycy byłej aktorskiej pary doskonale pamiętają początki zażyłości tej dwójki i kąśliwe zaczepki pomiędzy Joanną Opozdą, a byłą partnerką artysty - Julią Wieniawą.

Momentem przełomowym konfliktu piękności była sytuacja, w której Julia Wieniawa oskarżyła Joannę Opozdę o kopiowanie jej stylu po tym, gdy ta pojawiła się na oficjalnej premierze w kreacji marki Epuzer. Ten sam model, tylko w innym  kolorze kilka dni wcześniej wybrała również Wieniawa występując w jednym z odcinków 10. edycji programu "Top Model"

- Fajnie jest być inspiracją modową dla innych aktorek - mówiła z przekąsem Julia Wieniawa w jednym wywiadów.

To rozpętało prawdziwą medialną burzę, a Joanna Opozda zaczęła wypominać Julii Wieniawie jej wykształcenie. Wszystko jednak wskazuje na to, że pomimo wcześniejszych waśni panie postanowiły się pogodzić.

Julia Wieniawa, Joanna Opozda
Pawel Wodzynski/East News, TRICOLORS/East News

Zobacz także: Julia Wieniawa rozstała się z Nikodemem Rozbickim. Opowiedziała o randkowaniu w sieci

Patrząc na najnowsze InstaStories Joanny Opozdy zdaje się, się, że ostra wymiana zdań pomiędzy aktorkami poszła w zapomnienie. Julia Wieniawa i Joanna Opozda świetnie bawiły się w swoim towarzystwie na imprezie w jednym z modnych klubów. Sytuacja została uwieczniona przez znajomego artystek, czym postanowiła pochwalić się w sieci matka syna Antoniego Królikowskiego

Joanna Opozda i Julia Wieniawa na wspólnej imprezie
Instagram @asiaopozda

Myślicie, że aktorki naprawdę już się pogodziły, a może jedynie dały się ponieść imprezie? Jedno jest pewne - na najnowszym zdjęciu wyglądają jak najlepsze przyjaciółki!

Joanna Opozda w czarnej sukni
East News / Pawel Wodzynski/East News

Julia Wieniawa z kawą
TRICOLORS/East News

Julia Wieniawa w błękitnej koszuli, Antoni Królikowski i Joanna Opozda na imprezie
East News/VIPHOTO/TRICOLORS
Newsy
Julia Wieniawa będzie zeznawać na sprawie rozwodowej Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego? 
Byłe partnerki Antoniego Królikowskiego połączą siły? W kuluarach już huczy od doniesień, że Julia Wieniawa zdecyduje się stanąć przed sądem po stronie Joanny Opozdy!

Wokół rozstania Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego powstało wiele kontrowersji, a para po miesiącach milczenia zaczęła obrzucać się wzajemnymi oskarżeniami. Teraz małżonkowie oczekują na sprawę rozwodową, a aktorka na sali sądowej zamierza skupić się na najważniejszych aspektach, jak opieka nad dzieckiem oraz wierność współmałżonka. Niedawno Joanna Opozda i Julia Wieniawa pojawiły się na jednej imprezie, a po ich medialnym konflikcie nie ma już śladu. Według doniesień jednego z tabloidów panie połączą siły na sali sądowej! Antoni Królikowski ma się czego obawiać?  Julia Wieniawa pomoże Joannie Opoździe podczas rozwodu z Antonim Królikowskim?  Konflikt między Joanną Opozdą a Julią Wieniawą ma swój początek na kilka lat wstecz, panie nie kryły wzajemnej niechęci, a wszystko zaczęło się z pozornie błahego powodu.  Julia Wieniawa oskarżyła Joannę Opozdę o kopiowanie jej stylu , ponieważ obie w odstępie kilku dni wybrały identyczne kreacje. To rozwścieczyło  Joannę Opozdę, która  zaczęła wypominać Julii Wieniawie wykształcenie .  Wygląda jednak na to, że po latach medialnych przepychanek, byłe partnerki Antoniego Królikowskiego w końcu znalazły wspólny język. Niedawno Joanna Opozda i Julia Wieniawa bawiły się na jednej imprezie , a nawet opublikowały wspólne zdjęcie!  Zobacz także:  Julia Wieniawa rozstała się z Nikodemem Rozbickim. Opowiedziała o randkowaniu w sieci Teraz z kolei media obiegła informacja, jakoby  Julia Wieniawa  miała zeznawać podczas rozwodu  Joanny Opozdy  i Antoniego Królikowskiego. Byli małżonkowie będą przede wszystkim walczyli o opiekę nad dzieckiem.  - Ona zajmie się dwoma punktami: wiernością Antka oraz jego zaangażowania w wychowanie dziecka - powiedział informator "Super Expressu". ...

Małgorzata Ostrowska-Królikowska mówi, że musi zamilknąć
Newsy
Małgorzata Ostrowska-Królikowska namieszała po odwołanym chrzcie?! "Muszę zamilknąć"
Internauci nie mieli litości dla Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, po jej wpisach na temat Joanny Opozdy. Teraz poczyniła wymowne kroki.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska konsekwentnie broni Antoniego Królikowskiego. Po odwołanym chrzcie małego Vincenta, pomiędzy Antonim Królikowskim a Joanną Opozdą wybuchła wojna. Byli małżonkowie przerzucają się wzajemnymi oskarżeniami na temat alimentów, utrudniania kontaktów z dzieckiem czy relacji aktora z kochanką. Internauci nie zostawili suchej nitki na mamie Antoniego Królikowskiego. Małgorzata Ostrowska-Królikowska teraz zdecydowała się na milczenie. Dlaczego?  Małgorzata Ostrowska-Królikowska już nie broni Antoniego Królikowskiego?  Joanna Opozda  i  Antoni Królikowski  rozstali się 10 dni przed narodzinami małego Vincenta. Aktualnie trwa medialna wojna pomiędzy byłymi małżonkami. Zaczęło się od tego, że w mediach pojawiła się informacja, że  Joanna Opozda nie zaprosiła Antoniego Królikowskiego na chrzest syna. Ostatecznie, z uwagi na bezpieczeństwo małego Vincenta,  Joanna Opozda odwołała chrzciny . Zarzuciła Królikowskiemu, że poinformował jej ojca o miejscu uroczystości. Byli małżonkowie zaczęli wzajemnie przerzucać się oskarżeniami.  Joanna Opozda zaatakowała Antoniego, mówiąc, że nie płaci alimentów na syna . a także że była także zastraszana przez kochankę Królikowskiego.  Z kolei Królikowski zarzucił matce Vincenta manipulacje. Antoni Królikowski by udowodnić, że płaci alimenty, pokazał serię przelewów. Głos w sprawie zaczęli zabierać także członkowie rodziny Antoniego Królikowskiego oraz ojciec Joanny Opozdy. Małgorzata Ostrowska-Królikowska odbierała ataki po odwołanym chrzcie wnuka, pisząc "by nad Vincentem się nie użalać". Internauci byli zszokowani jej postawą wobec Joanny i nie zostawili na niej suchej nitki. Chociaż  Małgorzata Ostrowska-Królikowska  dzielnie stała przy boku syna, teraz postanowiła przyjąć zupełnie inną postawę. O co...

Marina, Joanna Opozda, Julia Wieniawa
Newsy
Marina broni Joanny Opozdy, a Julia Wieniawa imprezuje z Sandrą Kubicką. Coraz więcej osób angażuje się w konflikt między gwiazdami! Po której stronie stają?
Ta afera raczej szybko się nie zakończy!

Joanna Opozda i Julia Wieniawa w krótkim odstępie czasu pojawiły się w niemal identycznych stylizacjach . Gwiazda serialu "Zawsze warto" kreację z piórami wybrała na gościnny występ w "Top Model", a niedługo potem na premierze filmu "Dolina bogów" Joanna Opozda pojawiła się w takiej samej sukience, z tym, że wybrała inny kolor. Julia Wieniawa opublikowała na Instastories wpis, w którym zaznacza, że obecna partnerka Antka Królikowskiego inspiruje się jej stylem. Okazuje się, że afera szybko się nie zakończy, bo angażują się w nią kolejne gwiazdy! Swoje komentarze w sieci umieściły m. in Marina i Małgorzata Ostrowska-Królikowska . Wygląda na to, że wsparcie znalazła też Julia Wieniawa, bo w weekend imprezowała z Sandrą Kubicką, która jak wiadomo wcześniej była w konflikcie z Joanną Opozdą . Wtedy poszło o adopcję psa! Marina broni Joanny Opozdy? Marina wypoczywa właśnie z rodziną na greckich wakacjach, ale postanowiła wtrącić się w aferę na linii Julia Wieniawa i Joanna Opozda . Piosenkarka komplementuje w komentarzu swoją przyjaciółkę i żartuje, że to jej stylizacją się zainspirowała: Wyglądałaś obłędnie, ale pióra zgapiłaś chyba ode mnie z balu TVN z 2019? (żarcik) . My już nie możemy doczekać się Ciebie w roli Bardot. Joanna Opozda odpowiedziała na żartobliwy komentarzy Mariny: Mara, ty moja inspiracjo! Masz mni e  - odpowiedziała Joanna Opozda.  Jednak komentarz piosenkarki nie spodobał się jej fankom, które wprost piszą, że nie powinna mieszać się w konflikt między innymi osobami: Marina, bardzo Cię lubię, ale komentarz nie na miejscu. Jesteś dorosłą kobietą, starszą od Julki. Mówisz, że unikasz dram w Internecie, a prowokujesz. Klasę zachowała Asia, odpowiadając...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik