Joanna ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” może liczyć na koleżankę z programu. Ona również przeżyła zawód
Instagram

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" weźmie udział w kolejnym hitowym programie?! Dodała tajemniczy wpis 

Joanna ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” może liczyć na koleżankę z programu. Ona również przeżyła zawód
Instagram

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w "Rolnik szuka żony"?! Uczestniczka sama zastanowiła się nad tym w swoim najnowszym wpisie na Instastory! Dlaczego nawiązała do hitowego programu TVP i co dalej z jej aktualnym związkiem? Koniecznie zobaczcie, o co chodzi. 

Zobacz także: Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała pierwsze wspólne zdjęcie z nowym partnerem! Widać, że są bardzo szczęśliwi!

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" chciałaby wziąć udział w "Rolnik szuka żony"?

Joanna była uczestniczką czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Decyzja o zgłoszeniu się do programu była dla niej jednocześnie trudna jak i przełomowa. Kobiecie po nieudanym związku trudno było otworzyć się na kolejną relację. Mimo tego, że eksperyment ślubny, w przypadku jej i jej programowego męża nie powiódł się to Joanna odzyskała pewność siebie i wiarę w miłość. Na tę drugą na szczęście nie musiała długo czekać. Swojego obecnego partnera poznała dzięki kuzynce i to on był dla niej największym wsparciem podczas emisji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z jej udziałem. 

Czy Joanna wzięła by udział w kolejnym programie? Na jej Instastory pojawił się filmik z pola uprawnego podczas żniw. Publikując nagranie, na którym widać maszynę zbierającą zboże napisała: 

Żniwa 2020. Może powinnam iść do rolnika? 

Oczywiście to był żart. A może Asia zastanawiała się przed zgłoszeniem do "Ślubu od pierwszego wejrzenia" również nad wysłaniem listu do jednego z rolników z "Rolnik szuka żony"? Do którego by pasowała? 

Zobacz także: Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przestał ukrywać swoją partnerkę. Pokazał jak wygląda jego ideał

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest na żniwach. Publikując nagranie z pola uprawnego, zażartowała, czy może powinna zgłosić się do "Rolnik szuka żony". Myślicie, że w programie TVP jej losy potoczyłyby się inaczej? 

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w "Rolnik szuka żony"?
Instagram

Joanna znalazła miłość po programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Swoją obecną miłość poznała dzięku kuzynce. Niedawno opublikowała pierwsze zdjęcie z ukochanym. 

Ślub od pierwszego wejrzenia
Instagram

 

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05