Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał jak wygląda jego partnerka
Instagram
Newsy

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przestał ukrywać swoją partnerkę. Pokazał jak wygląda jego ideał

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przestał ukrywać swoją partnerkę. Pokazał jak wygląda jego ideał

Adam i Joanna to jedyna para z czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", której się nie udało stworzyć związku. Formalnie wciąż są jeszcze małżeństwem ale oboje ułożyli sobie życie z innymi partnerami. Wieści o nowym związku Adama i fakt, że zostanie ojcem, wyszły na światło dzienne jeszcze podczas trwania programu. Adam zmierzył się z ogromnym hejtem ze strony internautów, po tym jak potraktował Joannę. Na krótką chwilę zablokował swoje profile społecznościowe ale dziś ponownie jawnie dzieli się swoim szczęściem. Właśnie pokazał zdjęcie ze swoją nową partnerką, z którą doczekali się już dziecka. Jak wygląda? 

Zobacz także: Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz pierwszy pokazał zdjęcie z dzieckiem!

"Rolnik szuka żony". Stanisław żałuje udziału w programie? "Będzie co wnukom opowiadać"

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał partnerkę

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedawno został ojcem. Zdjęciem z dzieckiem pochwalił się w sieci. Początkowo jednak nie pokazywał wspólnych zdjęć z partnerką, jednak teraz nie zamierza już ukrywać swojego szczęścia. 

Dla niej wszystko - napisał pod romantyczną fotografią

Wielu internautów zarzuca mu sztuczność i budowanie szczęścia na siłę. Pod zdjęciem pojawiają się krytyczne komentarze: 

Mega sztuczność! Adaś nieudolnie próbuje publicznie się wybielić

Adam nie zostawia tych komentarzy bez odzewu: 

Bo jestem szczęśliwy?! W takim razie jak bardzo Ty musisz być sztuczna, patrząc na Twoje zdjęcia

Jednak wielu fanów programu nie godzi się na hejt względem Adama, twierdząc, że już w programie było widać, że pomiędzy nim a Joanną nie ma chemii i że dobrze, że ułożyli sobie życie z kimś innym. 

Zobacz także: Czy Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" kontaktuje się z Adamem?

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał zdjęcie z nową dziewczyną. To ona jest matką jego dziecka, które pojawiło się na świecie całkiem niedawno. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adam eM (@adam_nie_officjal)

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" został ojcem. Nie zdradził płci dziecka, jednak pokazał w sieci już pierwsze wspólne zdjęcie z maleństwem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adam eM (@adam_nie_officjal)

Internauci wciąż jednak nie umieją mu wybaczyć nieudanej relacji z Joanną ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". 

Facebook

Zobacz także

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała pierwsze wspólne zdjęcie z nowym partnerem! Widać, że są bardzo szczęśliwi!

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" martwi się o zdrowie taty! Nagle trafił do szpitala

 

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" marzy o drugim ślubie. Jak powinien wyglądać?
Instagram
Newsy
Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" marzy o drugim ślubie, jak powinien wyglądać?
Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" marzy o drugim ślubie, jak powinien wyglądać?

Joanna to uczestniczka czwartej edycji " Ślubu od pierwszego wejrzenia ". Jej małżeństwo z Adamem nie przetrwało jednak eksperymentalnego miesiąca. Jednak serce Joanny znowu jest zajęte! Tym razem jednak chciałaby zachować prywatność i anonimowość swojego partnera.  Joanna w rozmowie z nami przyznała, że jest szczęśliwie zakochana, a nieudana próba stworzenia związku w programie, wcale nie zniechęciła jej do podjęcia drugiej decyzji o ślubie w przyszłości: Chciałabym, ale na pewno bez kamer. Mam w głowie już takie marzenie...  Joanna zdradziła nam jak powinien wyglądać jej wymarzony dzień oraz na jaką suknię ślubną by się zdecydowała. Czy byłaby podobna do tej, którą wybrała na ślub od okiem kamer? Zobaczcie wideo, aby dowiedzieć się, co nam zdradziła.  Zobacz także:  Czy Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" kontaktuje się z Adamem? Czy wymarzona suknia ślubna Joanny ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" byłaby podobna do tej, którą wybrała na ślub z Adamem?   

Instagram
Newsy
Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz pierwszy pokazał zdjęcie z dzieckiem!
Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz pierwszy pokazał zdjęcie z dzieckiem!

Adam ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " niedawno został ojcem. Właśnie pochwalił się pierwszym zdjęciem z dzieckiem i napisał kilka słów o tym, jak się czuje, będąc tatą. Jak wygląda jego pociecha? Czy jest do niego podobna?  Zobacz także:  Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wbija szpilę pozostałym uczestnikom! Nie uwierzycie, co napisał Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał zdjęcie z dzieckiem Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zmierzył się z ogromnym hejtem po emisji programu. Internauci nie byli zachwyceni jego zachowaniem względem Joanny, które obserwowali na ekranie. Adam podczas końcowej rozmowy z Joanną i ekspertem przyznał, że nie utrzymywał z programową żoną żadnego kontaktu, ponieważ nie mógł. Później okazało się, że spodziewa się dziecka z inną kobietą. Widzowie zarzucali mu, że oszukał Joannę, jednak Adam początkowo tłumaczył, że jego obecna partnerka zaszła w ciążę już po nagraniach do czwartego sezonu programu. Teraz już się nie tłumaczy i stara się nie odpowiadać na wciąż pojawiającą się krytykę. Nie zablokował jednak swojego profilu na Instagramie.  Dziecko Adama przyszło na świat pod koniec maja. Szczęśliwy ojciec pokazał pierwsze wspólne zdjęcie z pociechą:  Najwieksza miłość i radość w jednym objęciu. Powiedzieć kocham to zdecydowanie za mało🥰😍😘 Bycie Tatą to naprawdę coś wyjątkowego 👩‍👧‍👦😁😊🥰 #supertata  #szczesliwytata #mylove #myfamily  #utatyjestnajlepiej Wygląda na to, że Adam spełnia się w roli taty i przeżywa w swoim życiu wyjątkowo szczęśliwe chwile! Niewiele jednak mówi o swojej partnerce. Swój związek chce zachować z dala od plotek.  Zobacz także:  Adam ze "Ślubu od pierwszego...

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o swojej partnerce
Instagram
Newsy
Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada hejterom, którzy uważają że zdradził Joannę: "Możecie sobie to łatwo obliczyć!"
Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odpowiada hejterom, którzy uważają że zdradził Joannę: "Możecie sobie to łatwo obliczyć!"

Adam Micek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowił raz na zawsze rozprawić się z plotkami na temat jego ślubu w programie z Joanną i o tym, dlaczego postanowił się z nią rozstać ( Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia": "Mówiłem Asi dwukrotnie, że biorę rozwód. Nie wiem, czemu w to brnęła!" ). Zdecydował również zabrać głos w sprawie jego obecnej partnerki: Jest rodowitą Polką, znaliśmy się owszem wcześniej, ale nie byliśmy w związku - powiedział Micek na Instagramie. Adam Micek potwierdził również, że rzeczywiście został ojcem - jego dziecko przyszło na świat 30 maja 2020 roku. Możecie sobie to łatwo obliczyć - stwierdził uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia", któremu niektórzy zarzucają, że spłodził potomka, kiedy był jeszcze mężem Asi. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Dlaczego Joanna nie korzysta ze swoich 5 minut sławy? Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powiedział również, jak z jego perspektywy wyglądał ostatni odcinek i dlaczego jego zdaniem, mógł zostać źle odebrany: Podczas tego całego eksperymentu, nagrywań, kamery mając za sobą, mówienia, co druga strona zza szkła mówi: "róbcie to, mówcie o tym, siadajcie tu" - pod koniec tego przedsięwzięcia, gdzie wiedziałem, że to jest już ostatni dzień nagraniowy już zlewałem to, nie zależało mi już, jak to wypadnie. Może troszkę żałuję, bo straciłem świadomość, jak to wypadnie w telewizji - zakończył temat Adam. Przypomnijmy, że jako jeden z powodów rozwodów Adam podał... wiek Joanny. Liczył na młodszą żonę. W ankietach zaznaczył, że idealna kobieta powinna mieć do 26 lat, tymczasem Joanna w chwili nagrywania programu miała 32. Joanna...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner