Instagram

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała pierwsze wspólne zdjęcie z nowym partnerem! Widać, że są bardzo szczęśliwi!

Instagram

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w końcu pokazała swoją miłość! Na InstaStory uczestniczki 4. edycji hitu TVN7 pojawiło się zdjęcie z mężczyzną, opatrzone podpisem "mój". Para wygląda na bardzo szczęśliwą, a my w końcu możemy zobaczyć, jak wygląda partner uroczej bohaterki telewizyjnego eksperymentu. Wiele wskazuje na to, że ukochany Joanny jest fanem motocykli. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz pierwszy pokazał zdjęcie z dzieckiem!

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała pierwsze zdjęcie z nowym partnerem! 

Joanna Lazar była uczestniczką 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak wiadomo jej małżeństwo z Adamem nie przetrwało - mężczyzna na spotkaniu z ekspertami oznajmił, że chce rozwodu. Obiecał jednak, że będzie się kontaktował z Asią i utrzymywał z nią przyjacielskie relacje. Tak się jednak nie stało, gdyż jak później przyznał Adam, jego życie kilka dni po zakończeniu eksperymentu, zmieniło się o 180 stopni. Teraz Adam jest w nowym związku, a ponadto został już tatą. 

Zobacz także: Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" marzy o drugim ślubie, jak powinien wyglądać?

Joanna zyskała zaś ogromną sympatię widzów, którzy cały czas śledzą jej losy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na szczęście jej życie uczuciowe również się ułożyło i Asia jest już w szczęśliwym związku. Widać, że miłość dodała jej energii i mnóstwo radości. Uczestniczka 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" długo skrywała swojego ukochanego przed światem, jednak teraz w końcu zamieściła z nim zdjęcie na swoim InstaStory. 

Fotografię opatrzyła serduszkiem oraz krótkim podpisem - "mój". Widać, że para jest ze sobą bardzo szczęśliwa, a ponadto ze zdjęcia można łatwo wywnioskować, że partner Joanny jest miłośnikiem motocykli. Naprawdę wspaniale patrzy się na szczęście Joanny. Zakochanym życzymy dużo miłości i szczęścia! 

Ślub od pierwszego wejrzenia
Instagram

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie znalazła miłości w programie, jednak nie żałuje udziału w eksperymencie! Udział w show dał jej między innymi nowe znajomości i przyjaciół. 

Joanna ze Ślubu od pierwszego wejrzenia pokazała jak spędza czas z ukochanym
Instagram

Teraz Asia jest szczęśliwie zakochana i czerpie radość z życia! 

Joanna ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” może liczyć na koleżankę z programu. Ona również przeżyła zawód
Instagram

 

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00