Instagram

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz pierwszy pokazał zdjęcie z dzieckiem!

Instagram

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedawno został ojcem. Właśnie pochwalił się pierwszym zdjęciem z dzieckiem i napisał kilka słów o tym, jak się czuje, będąc tatą. Jak wygląda jego pociecha? Czy jest do niego podobna? 

Zobacz także: Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wbija szpilę pozostałym uczestnikom! Nie uwierzycie, co napisał

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał zdjęcie z dzieckiem

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zmierzył się z ogromnym hejtem po emisji programu. Internauci nie byli zachwyceni jego zachowaniem względem Joanny, które obserwowali na ekranie. Adam podczas końcowej rozmowy z Joanną i ekspertem przyznał, że nie utrzymywał z programową żoną żadnego kontaktu, ponieważ nie mógł. Później okazało się, że spodziewa się dziecka z inną kobietą.

Widzowie zarzucali mu, że oszukał Joannę, jednak Adam początkowo tłumaczył, że jego obecna partnerka zaszła w ciążę już po nagraniach do czwartego sezonu programu. Teraz już się nie tłumaczy i stara się nie odpowiadać na wciąż pojawiającą się krytykę. Nie zablokował jednak swojego profilu na Instagramie. 

Dziecko Adama przyszło na świat pod koniec maja. Szczęśliwy ojciec pokazał pierwsze wspólne zdjęcie z pociechą: 

Najwieksza miłość i radość w jednym objęciu. Powiedzieć kocham to zdecydowanie za mało🥰😍😘 Bycie Tatą to naprawdę coś wyjątkowego 👩‍👧‍👦😁😊🥰 #supertata  #szczesliwytata #mylove #myfamily  #utatyjestnajlepiej

Wygląda na to, że Adam spełnia się w roli taty i przeżywa w swoim życiu wyjątkowo szczęśliwe chwile! Niewiele jednak mówi o swojej partnerce. Swój związek chce zachować z dala od plotek. 

Zobacz także: Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia": "Mówiłem Asi dwukrotnie, że biorę rozwód. Nie wiem, czemu w to brnęła!"

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał pierwsze zdjęcie z dzieckiem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adam eM (@adam_nie_officjal)

 

Nowy związek Adama wzbudził sporo kontrowersji w sieci. Zdjęcia uczestnika "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z ciężarną partnerką pojawiły się w sieci jeszcze przed emisją finałowego odcinka show. 

Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o swojej partnerce
Instagram

 

Dziś zarówno Adam jak i Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są w szczęśliwych związkach. 

 

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00