Osi Ugonoh po zakończeniu programu Top Model wyraźnie się rozwinęła. Modelka ma za sobą kilka sesji zdjęciowych, a nawet jedna dużą okładkę w magazynie HIRO. Ponadto debiutowała już na wybiegu, a podczas ostatniego pokazu La Manii zachwyciła wszystkich. Choć na początku wystąpiły pewne komplikacje, utrudniające jej występ, zostały one szybko pokonane. Zobacz: Osi miała nie pójść w pokazie La Manii. Rozwiązanie problemu wiązało się z ryzykiem

Reklama

Joanna Przetakiewicz dostrzegła Osi już podczas trwania programu i zauważyła w niej potencjał. Chciała również, aby modelka pojawiła się podczas jej pokazu i kiedy pojawił się problem z butami dla zwyciężczyni show, projektantka zadbała o to, aby mu zaradzić. Po efektownej prezentacji kolekcji zapytaliśmy Przetakiewicz, jak pracowało się z Osi i co w niej takiego jest, że stała się ulubienicą projektantów:

Świetna dziewczyna, ciężko pracująca, bardzo zdyscyplinowana, wspaniały materiał na modelkę. Urocza, z wdziękiem, fantastyczna. Mogę mówić o niej właściwie w samych superlatywach. Widziałam ją w programie, bardzo mi się spodobała. Był to naturalny wybór, że właśnie ona musi iść w moim pokazie.

Sprawdziła się?

Zobacz: Osi Ugonoh i Marta Sędzicka na wybiegu w pokazie La Manii

Zobacz także

Reklama

Przetakiewicz rozchwytywana na pokazie La Manii:

Reklama
Reklama
Reklama