Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Joanna Przetakiewicz w ogniu krytyki za niebezpieczne przewożenie psa w samochodzie
Newsy

Joanna Przetakiewicz w ogniu krytyki! Przewoziła psa pod nogami kierowcy: "To co najmniej nieodpowiedzialne!"

Jak gwiazda tłumaczy się z przewożenia psa w nogach?

Niedzielne Instastory Joanny Przetakiewicz zmroziło internautów. Projektantka wraz z partnerem wybrała się na wybory prezydenckie. Towarzyszył im szczeniak o imieniu Mania. Joanna nagrała Instastory w drodze powrotnej z głosowania. Widać na nim jak szczeniak siedzi w nogach kierowcy przy pedałach hamulca i gazu. Internauci zarzucili jej nieodpowiedzialność i to, że niebezpieczne przewożenie psa mogłoby doprowadzić do tragedii. Joanna Przetakiewicz odpowiedziała na zarzuty pojawiające się pod jej zdjęciem oraz uspokoiła fanów. 

Zobacz także: Przetakiewicz przeprasza za odwiedziny rodziny w święta: "To było z mojej strony mocno nieodpowiedzialne"

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

Joanna Przetakiewicz w ogniu krytyki za niebezpieczne przewożenie psa w aucie

Joanna Przetakiewicz naraziła się internautom, publikując nagranie z samochodu, na którym pokazała szczeniaka Manię siedzącą u stóp kierowcy w samochodzie. Wraz z Rinke Rooyensem wracali z wyborów. 

Wracamy z Manią po głosowaniu - napisała Joanna zaznaczając, że wypełniła swój obywatelski obowiązek podczas I tury wyborów prezydenckich 2020

Internautom nie spodobał się film prezentowany przez projektantkę. W komentarzach zwrócili uwagę na niebezpieczne przewożenie psa w aucie: 

Pani Joanno, warto wydać 5 złotych, wozić psa przypiętego. Jazda przy pedale gazu czy hamulcu jest co najmniej nieodpowiedzialna

Joanna odpowiedziała na komentarz, zapewniając że szczeniak jeździ bezpiecznie i jest przypinany, a w nogach kierowcy siedział tylko przez chwilę: 

 Wszystko mamy i tak wozimy ♥️ to był moment.  Ogólnie bardzo mądra i słuszna uwaga. Dziękuję ♥️

Internautka nie dała jednak za wygraną, podkreślając, że o wypadkach również decydują sekundy.

Wypadek to tez jest moment, myśli się ZAWSZE

Być może Rinke i Joanna nie nagrywali tego nagrania podczas jazdy, ale fani postanowili dmuchać na zimne. Użytkownicy coraz częściej także zwracają uwagę znanym, który nagrywają swoje Instastory podczas jazdy samochodem i skupiają się na patrzeniu z kamerę zamiast na drogę. Ten niebezpieczny ale popularny i mocno zauważalny trend może doprowadzić kiedyś do tragedii albo niepotrzebnych problemów na jezdni. Jeździe bezpiecznie! 

Zobacz także: Radek Majdan to bohater! Beztroskie popołudnie Majdanów mogło skończyć się nieprzyjemnie

Joanna Przetakiewicz w ogniu krytyki za sposób przewożenia psa. Projektantka wytłumaczyła, że pies nie podróżował w taki sposób, a pod nogami kierowcy znajdował się tylko chwilę. 

Joanna Przetakiewicz w ogniu krytyki za niebezpieczne przewożenie psa w samochodzie
Instagram

Szczeniak Mania, dołączyła do rodziny Joanny Przetakiewicz bardzo niedawno. 

Joanna Przetakiewicz w ogniu krytyki za niebezpieczne przewożenie psa w samochodzie
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Rinke Rooyens i Joanna Przetakiewicz
East News
Newsy
Joanna Przetakiewicz jest w ciąży? Jedno zdjęcie wzbudziło podejrzenie fanów. "Widzę, że rodzina się powiększy!”
Rodzina Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyersa się powiększy? Fani dostrzegli jeden szczegół. Padły już pierwsze gratulacje.

Po ponad dwóch latach Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens zdecydowali się sformalizować swój związek. Po ślubie cywilnym, który odbył się w Polsce, zakochani wraz z najbliższymi wyruszyli do słonecznej Grecji, gdzie miała miejsce ceremonia niczym z bajki. Kiedy na początku października gwiazda opublikowała zdjęcia z uroczystości, którą do końca udało ją się utrzymać w tajemnicy, fani nie kryli zachwytów. Teraz jednak, na jednej z fotografii, internauci dostrzegli jeden szczegół. Czy Joanna Przetakiewicz ponownie ma coś do ukrycia? Zobacz także:  Tak mieszka Joanna Przetakiewicz! Jej londyński apartament opływa w luksusie Joanna Przetakiewicz jest w ciąży? Fani dostrzegli jeden szczegół  Czy rodzina Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa się powiększy? Choć obydwoje mają dzieci z poprzednich związków, Rinke jednego, Joanna trzech, nie uciszyło to spekulacji fanów, którzy czekali na kolejny krok swojej ulubionej pary. 52-letnia gwiazda po raz kolejny zostanie mamą? Internautom rzucił się w oczy jeden szczegół.  Fani Joanny Przetakiewicz bacznie śledzą w mediach społecznościowych nie tylko ją, ale również jej męża. To właśnie na Instagramie Rinke Rooyensa  pojawiło się zdjęcie, które wzbudziło w nich podejrzenia. Producent podzielił się z obserwatorami trzema fotografiami, na których wraz z Joanną Przetakiewicz, oddają się czułym gestom na malowniczej plaży. Choć większość komentarzy internautów to komplementy na temat zakochanych, jedna z fanek postanowiła zareagować na delikatnie zaokrąglony brzuszek gwiazdy: Wow! Widzę ze rodzina się powiększy! Gratulacje!         Wyświetl ten post na Instagramie.      ...

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens biorą ślub
Newsy
Joanna Przetakiewicz pochwaliła się pięknymi zdjęciami ze ślubu! To była uroczystość jak z bajki!
Joanna Przetakiewicz pochwaliła się pięknymi zdjęciami ze ślubu! To była uroczystość jak z bajki!

Joanna Przetakiewicz  i Rinke Rooyens niedawno powiedzieli sobie skramentalne "tak"! Para trzymała wszystko w tajemnicy i o ich ślubie dowiedzieliśmy się dopiero wtedy, gdy jeden z gości opublikował zdjęcie z tej uroczystości w mediach społecznościowych. Teraz jednak możemy zobaczyć o wiele więcej na Instagramie Joanny Przetakiewicz, na którym pojawiły się przepiękne zdjęcia z tej wyjątkowej chwili. To był ślub jak z bajki! Zobaczcie sami!  Zobacz także:  Zakochani Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens świętują 10-lecie La Manii! Zabrali też psa  Joanna Przetakiewicz pochwaliła się pięknymi zdjęciami ze ślubu! To była uroczystość jak z bajki! Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens postanowili zalegalizować swój związek. Jeszcze jakiś czas temu piękna projektantka mówiła, że sakramentalne "tak" powie Rooyensowi na początku października. Jednak jak się okazało, para wszystkich "wykiwała", a ich sekretny ślub odbył się wcześniej! Joannie i Rinkemu udało się utrzymać wszystko w tajemnicy prawie do końca. O tej pięknej uroczystości dowiedzieliśmy się, gdy jeden z gości opublikował na Instagramie zdjęcie z tego wydarzenia. Na fotografii nie mogliśmy jednak zobaczyć zbyt wiele, ale za to teraz - zdecydowanie tak! Właśnie na Instagramie Joanny Przetakiewicz pojawiły się pierwsze zdjęcia ze ślubu, na których możemy zobaczyć jak wspaniale została przygotowana ta uroczystość. Pod fotografiami pojawił się również wzruszający wpis projektantki.  Pamiętasz szampan i sekrety? Tak zaczęła się nasza historia. Tajemnicą. Namiętnością. Zaczęła się nasza bajka 1001 nocy, obsypana tysiącem róż i setkami baloników. Jak ty umiesz mnie wzruszać! I rozpieszczać. [...] Dziękuję ci za MIŁOŚĆ ♥️ Za bezmiar czułości. Za...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner