Ewa Chodakowska zachwycona Joanną Przetakiewicz
Instagram

Joanna Przetakiewicz ćwiczy z Ewą Chodakowską. Zachwycona trenerka wychwala uczennicę: "Równa, fajna BABKA"

Ewa Chodakowska zachwycona Joanną Przetakiewicz
Instagram

Joanna Przetakiewicz trenuje z Ewą Chodakowską. Właścicielka La Manii od kilku dni ostro ćwiczy pod okiem ulubionej trenerki Polek na Mauritiusie. Bizneswoman razem z m.in. Agnieszką Szulim wyjechała bowiem na obóz Ewy Chodakowskiej.

W sieci pojawiło się już kilka fotek z ich bajkowego wyjazdu, a wśród nich wspólne zdjęcie sportsmenki i Joanny Przetakiewicz. Ewa Chodakowska jest zachwycona swoją podopieczną. Co napisała na Instagramie?

Cudownie jest patrzeć na Kobietę sukcesu, która po drodze na szczyt docenia wciąż rzeczy proste - takie których nie można kupić. Jestem pod wrażeniem !! Wielkie serce, piękny umysł ... bezkres ciepła i nieschodzący z twarzy uśmiech. Cudna ! Kobieta inspiracja. i równa, fajna BABKA.

Zaledwie kilka tygodni temu Joanna Przetakiewicz w rozmowie z Party.pl zdradziła, że wybiera się na obóz zorganizowany przez Ewę Chodakowską. Właścicielka domu mody La Mania zastanawiała się wówczas, jak ona pokaże się na treningu, ponieważ - według niej - do formy jej "jeszcze daleko". Patrząc jednak na zdjęcie, które wstawiła Ewa Chodakowska jesteśmy pewni, że Joanna Przetakiewicz zbyt krytycznie siebie oceniła. Naszym zdaniem takiej figury mogłaby pozazdrościć jej niejedna modelka!

 

Zobaczcie jak Joanna Przetakiewicz bawi się w towarzystwie Ewy Chodakowskiej!

 

Zobacz także: Przetakiewicz i Chodakowska razem na wakacjach we Włoszech

 

Ewa Chodakowska pokazała zdjęcie z Joanną Przetakiewicz.

Joanna Przetakiewicz trenuje z Ewą Chodakowską.

Przeładuj

"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

zobacz 01:10