Joanna Opozda w tym roku spędza pierwsze święta jako mama. Właśnie pokazała nowe urocze zdjęcie Vincenta w towarzystwie czworonożnego przyjaciela. Internauci roztapiają się nad widokiem małego Vincenta:

Reklama

Ojej najsłodszy widok jaki w życiu widziałam ????????????????????????

Synek Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego rośnie jak na drożdżach!

Joanna Opozda pokazała nowe zdjęcie Vincenta. Uroczy kadr

Ostatnie tygodnie w życiu Joanny Opozdy nie były łatwe i to nie tylko ze względu na rozstanie oraz kontrowersje wokół Antoniego Królikowskiego. Syn Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego trafił do szpitala, gdzie zdiagnozowano u niego ciężką infekcję. Na szczęście pobyt w szpitalu był niedługi a Joanna Opozda wróciła z synkiem do domu. Podczas pobytu w placówce syn Joanny Opozdy zaczął gaworzyć. To duża rewolucja w życiu młodej mamy. A niedługo szykuje się kolejna, ponieważ Joanna Opozda urządza nowe mieszkanie i nie ukrywa: "Mam nadzieję, że tutaj w końcu zaznamy spokoju".

Aktualnie aktorka i jej synek będą przeżywać swoje pierwsze wspólne święta wielkanocne. Joanna Opozda pokazała moment przygotowań:

Pierwsze święta wielkanocne Vincenta ???? - napisała, życząc wszystkim wesołych świąt.

Jednak to nie wszystko!

Zobacz także
Instagram @asiaopozda

Zobacz także: Joanna Opozda pokazała nowe nagranie z Vincentem. Tylko spójrzcie na jego piękne łóżeczko!

Joanna Opozda pokazała urocze zdjęcie Vincenta ze swoim ukochanym pieskiem. Synek aktorki i uroczy czworonóg leżą koło siebie i aktualnie są podobnej wielkości. Internauci są zachwyceni tym widokiem:

- ❤️???????????? mały rośnie , jak na drożdżach . Wesołych świat życzę ????❤️❤️
- Ojej????ale cudna fotka Wesołych świąt ????
- Bliźniaki z jednej paki! ????
- Ojej najsłodszy widok jaki w życiu widziałam ????????????????????????

Instagram @asiaopozda

Zobacz także: Joanna Opozda ma już dość śledzenia przez paparazzich: "Następnym razem pomachajcie"

Reklama

Mały Vincent rośnie jak na drożdżach! Joanna Opozda po narodzinach chłopca rzadko udziela się w mediach społecznościowych ale dzieli się uroczymi zdjęciami i pierwszymi przemyśleniami odnośnie bycia mamą. Internauci bardzo ją w tym wspierają.

Instagram/asiaopozda/
Reklama
Reklama
Reklama