Choć Joanna Opozda i Antoni Królikowski układają sobie życia osobno, wydaje się, że temat ich rozstania nadal pozostaje otwarty. Mimo różnych wypowiedzi w mediach fani wciąż zastanawiają się, jak wyglądał koniec związku gwiazd. Niedawno mama małego Vincenta zdradziła, że dostaje mnóstwo pytań od kobiet i zaczęła się nawet zastanawiać nad udzieleniem obszernego wywiadu, w którym opowiedziałaby o rozstaniu z ojcem swojego dziecka.

Reklama

Joanna Opozda o nagrodzie i rozstaniu z mężem: "Ja nie czuję się wolna"

Kilka dni temu Joanna Opozda otrzymała wyróżnienie na gali zorganizowanej przez magazyn "Businesswoman & life". Gwiazda dostała nagrodę w kategorii Charyzmatyczna aktorka i głos wolności kobiet. Przyznała, że to wiele dla niej znaczy, zwłaszcza że ubiegły rok nie był dla niej łatwy. Po rozstaniu z Antonim Królikowskim musi sama wychowywać synka. W dodatku niedługo po urodzeniu mały Vincent zaczął chorować.

W rozmowie z mediami Joanna Opozda przyznała, że wciąż otrzymuje mnóstwo wiadomości od fanek, które cały czas pytają o kulisy rozstania z Antonim Królikowskim. Aktorka dała jasno do zrozumienia, że musiałaby udzielić bardzo obszernego wywiadu, by opowiedzieć całą prawdę.

Jak będę chciała kiedyś, to powiem, to się odezwę w tej sprawie. Ale jak już się odezwę, to to będzie długi, długi wywiad. To są poważne tematy. Myślę, że ścianka to nie jest miejsce, aby o tym dyskutować. Rozważam, aby się otworzyć, bo nawet myśląc o tej nagrodzie, o tej nominacji… ja nie czuję się wolna. Wciąż mam wrażenie, że wokół mnie są ludzie, którzy starają się zapędzić mnie w róg, wrzucić do jakiejś klatki i zabrać mi tę wolność na każdej płaszczyźnie. Ja to czuję i jestem trochę tym przytłoczona — powiedziała na łamach portalu Jastrząb Post.

Zobacz także: Joanna Opozda pokazała łazienkę w nowym mieszkaniu. "Przepiękna" komentują fani

Artur Zawadzki/REPORTER/East News

W dalszej części rozmowy była partnerka Antoniego Królikowskiego zaznaczyła, że obecnie kieruje się przede wszystkim dobrem swojego syna i nie jest pewna, jak w przyszłości Vincent zareagowałby na tak szczery wywiad swojej mamy. Możemy się jedynie domyślać, że aktorka postawiłaby męża w niezbyt korzystnym świetle.

Zobacz także

Zadaję sobie pytanie, co powiedziałby o tym kiedyś mój syn. Myślę o nim, kieruje się jego dobrem. On jest dla mnie ogromną motywacją do tego, aby to życie było jednak lepsze, spokojniejsze i nie komentować tych burz, bo po co wkładać kij w mrowisko — dodała.

Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Zobacz także: Wymowne nagranie Antka Królikowskiego w dniu pierwszych urodzin syna!

Reklama

Choć od rozstania gwiazd minął już rok, to ich związek nadal budzi wielkie emocje w mediach społecznościowych. Ostatnio Antoni Królikowski zdradził, dlaczego nie świętował urodzin z synem. Joanna Opozda co jakiś czas sugerowała, że w ważnych momentach nie mogła liczyć na wsparcie ojca swojego dziecka. Warto też przypomnieć, że aktorzy nadal czekają na rozwód...

Materiały prasowe
Instagram @antek.krolikowski
Reklama
Reklama
Reklama