Koncerty Joanny Moro i płyta to porażka
ONS
Newsy

Moro zaliczyła wypadek na próbie do "TzG". Wygląda groźnie [WIDEO]

Co się stało aktorce?

Już w piątek kolejny odcinek największego show tej wiosny "Taniec z Gwiazdami". Program, który po dwóch latach przerwy wrócił do telewizji cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, czego przykładem są fantastyczne wyniki oglądalności. Przypomnijmy: "Taniec z Gwiazdami" hitem Polsatu

Tydzień temu na parkiecie zaprezentowały się panie - panowie zatańczyli wspólny taniec. W tym tygodniu sytuacje się odwrócą - to mężczyźni będą walczyć o miejsce w kolejnym odcinku, a panie bez większego stresu zatańczą wyuczony układ . Pierwszy odcinek wygrała bezkonkurencyjna Joanna Moro. Aktorka znana z wielkiego hitu TVP "Anna German" tańczy w parze ze słynącym z ciężkich treningów Rafałem Maserakiem.

Zobacz: Moro i Maserak ostro trenują przed "TzG"

Uczestnicy trenują kilka godzin dziennie, żeby jak najlepiej wypaść przed jurorami i telewidzami. Do najbardziej zaangażowanych par należą właśnie Joanna i Rafał. Podczas przygotowań do walca angielskiego na parkiecie wydarzył się mały wypadek, który możecie zobaczyć poniżej. Wszystko wyglądało groźnie, na szczęście skończyło się bez większych obrażeń.

Pierwszy odcinek "Tańca z gwiazdami":

Joanna Moro  jest bezrobotna
ONS
Newsy
Joanna Moro chce wygrać "TzG". Płaci za to bardzo wysoką cenę
Chce coś udowodnić

Od dwóch tygodni możemy śledzić poczynania gwiazd na parkiecie nowej edycji "Tańca z gwiazdami" . Show cieszy się ogromną popularnością i bije kolejne rekordy oglądalności, stając się liderem wśród weekendowych programów. Przypomnijmy: Najchętniej oglądane show ostatniego weekendu to... W pierwszym odcinku zaprezentowały się panie. Bezkonkurencyjni okazali się Joanna Moro  i tańczący z nią Rafał Maserak, którzy zdobyli pierwsze miejsce zarówno w głosowaniu widzów jak i jurorów. Para jest jedną z najbardziej zaangażowanych i ćwiczy prawie dwa razy więcej niż pozostali uczestnicy. Osoba z produkcji show zdradziła magazynowi "Party", że aktorka poświęca na ćwiczenia każdą wolną chwilę. Przeciętny trening trwa cztery godziny, jednak nie dla Joanny.   Dla aktorki to ogromny wysiłek i poświęcenie wolnego czasu, który mogłaby spędzić z rodziną.   Zostają minimum godzinę, a czasem i dwie, trzy dłużej niż inni. Przygotowują się też w soboty, które dla pozostałych są wolne.    Moro chce za wszelką cenę udowodnić, że jest nie tylko ekranową "Anną German". Ma również ambitny plan - chce dotrzeć jak najdalej, a nawet wygrać program. Kibicujecie jej? Zobacz: Joanna Moro miała wypadek na planie "Tańca z gwiazdami" Maserak i Moro ostro trenują przed "TzG":

Rafał Brzozowski odpadł z Tańca z Gwiazdami
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Brzozowski i Janachowska odpadli z "Tańca z gwiazdami"
Kto dostał najwięcej głosów od widzów?

" Taniec z Gwiazdami " to to bezdyskusyjny hit tej wiosny. Każdy odcinek show gromadzi coraz miliony widzów, którzy z zaciekawieniem obserwują rywalizację gwiazd na parkiecie. Do tej pory najlepiej radziły sobie Joanna Moro i Aneta Zając , która w ostatnim odcinku jako pierwsza zdobyła maksymalny komplet punktów od jurorów.   Przypomnijmy: Aneta Zając zaskoczyła wszystkich. Pavlović: Jestem zszokowana! Dzisiejszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" również przyniósł widzom wiele emocji. Tematem przewodnim była miłość. Na początku wszystkie pary zaprezentowały się w pięknym walcu. Jako pierwszy indywidualnie  fokstrota zatańczył Dawid Kwiatkowski . Gwiazdor wypadł bardzo dobrze, zdobywając wysokie noty od jurorów. Ogniste tango zatańczyli  Aneta Zając i Piotr Gruszka , zmysłową rumbą zachwycił wszystkich Jacek Rozenek. Kaludia Halejcio zaprezentowała zmysłowego walca . Rafał Brzozowski zatańczył cha chę , zaś Joanna Moro pasodoble. Gwiazdą muzyczną wieczoru była zaś Alicja Węgorzewska .  Zobacz: Miał być wielki sukces, a Malitowski wszystko zepsuł. Moro zaliczyła wpadkę w "TzG" Punktacja jury: Jacek i Magda: 37 pkt. Joanna i Rafał: 37 pkt. Dawid i Janja: 36 pkt. Klaudia i Tomasz: 32 pkt. Aneta i Stefano: 27 pkt. Piotr i Nina: 25 pkt. Rafał i Iza: 24 pkt. Z programem, po zsumowaniu punktów jurorów i esemesów od widzów, musiał pożegnać się Rafał Brzozowski . Słuszny werdykt? Zobacz: Rekordowa oglądalność "Tańca z Gwiazdami". Polsat pokonał wszystkich Gwiazdy w szóstym odcinku "Tańca z Gwiazdami":

Urszula w Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy
Już dziś walka gwiazd o finał "TzG". A na scenie występ wyjątkowej wokalistki
Czeka nas wiele emocji

" Taniec z Gwiazdami " to niekwestionowany hit tej wiosny, który co tydzień może pochwalić się wielką oglądalnością. Miliony widzów przed telewizorami z wielkim entuzjazmem śledzi zmagania gwiazd na parkiecie. Te dają z siebie wszystko, by wypaść jak najlepiej. Stawką bowiem jest Kryształowa Kula oraz 150 tysięcy złotych. Nie każdy jednak może liczyć na wsparcie sędziów. Przypomnijmy:  Zając boi się porażki przed finałem "TzG". Ma swoje powody Dziś odbędzie się półfinał programu, w którym udział wezmą trzy pary, które do tej pory radziły sobie najlepiej: Aneta Zając i Stefano Terrazzino , Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar oraz Joanna Moro i Rafał Maserak . Szykuje się więc ostra rywalizacja, bowiem każdy z duetów zdobył dużą sympatię telewidzów i wielką niewiadomą jest, kto otrzyma szansę wejścia do wielkiego finału. Na parkiecie zobaczymy m.in. romantycznego fokstrota i szybkiego jive''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''a. Emocji więc na pewno nie zabraknie. Polsat przygotował jeszcze jedną niespodziankę na dzisiejszy wieczór - gościem muzycznym będzie jedna z gwiazd tegorocznych TopTrendów - Urszula . Zobacz:  TOPtrendy 2014: Wystąpi ponad 30 gwiazd! Znamy pełną listę A wy komu będzie kibicować w półfinale? Tak wyglądał ostatni odcinek "Tańca z Gwiazdami":

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner