Wyniki oglądalności Tańca z Gwiazdami
Facebook
Newsy

Szokująco wysoka oglądalność "TzG" i "TTBZ". Przed telewizorami zasiadło...

Jak wypadli na tle konkurencji?

Mijający weekend był prawdziwym pokazem siły wiosennej ramówki Polsatu. W piątek na antenie stacji zadebiutował długo oczekiwany "Taniec z Gwiazdami", w sobotę natomiast widzowie mogli po raz pierwszy obejrzeć "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Najwięcej emocji wywołał występ Natalii Siwiec, która była typowana na faworytkę show, lecz debiutu nie mogła zaliczyć do najbardziej udanych. Przypomnijmy: Internauci oburzeni wynikami "TzG". Nie zostawiają suchej nitki na Siwiec

Wszyscy obserwatorzy rynku z niecierpliwością czekali na publikację wyników oglądalności, zarówno nowego "Tańca", jak i "Twojej Twarzy". Prorocy wielkiego sukcesu Polsatu mieli rację - stacja została w piątkowy wieczór zdecydowanym liderem rynku. Premierowy odcinek programu zgromadził przed telewizorami 3,82 mln widzów. To przełożyło się na 24,08 proc. udziału w grupie 4+ i 23,15 proc. udziału w 16-49, dając stacji pierwszą pozycję. Dla porównania, pierwszy odcinek ostatniej edycji "TzG" w TVN oglądało 4,29 mln widzów, ale program był wówczas nadawany w niedzielę.

Zobacz: Polsat zaskoczył: Skrzynecka i Gąsowski poprowadzili "TzG"

Zaskakująco dobrze poradziło sobie również show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jego średnia widownia wyniosła 2,84 mln osób. W grupie komercyjnej udział tego programu wyniósł 23,54 proc., co oznacza, że był nawet minimalnie lepszy od udziału “Tańca z gwiazdami”. Zobacz: Niesamowite metamorfozy gwiazd w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Oglądaliście programy Polsatu w piątek i sobotę? Jak oceniacie ich poziom?

 

Galeria zdjęć z pierwszego odcinka "Tańca z Gwiazdami":

Jurorzy Twoja twarz brzmi znajomo - Małgorzata Walewska, Paweł Królikowski, Katarzyna Skrzynecka i Bartłomiej Kasprzykowski
Eastnews
TV-Show
To koniec "Twoja twarz brzmi znajomo"? Polsat podjął decyzję w sprawie kolejnej edycji show!
To koniec "Twoja twarz brzmi znajomo"? Polsat podjął decyzję w sprawie kolejnej edycji show!

Za nami finał 7. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W finale znaleźli się Joanna Jabłczyńska, Kasia Popowska, Zosia Nowakowska i Sławomir. Nie brakowało emocji i spektakularnych występów, które wychwalali jurorzy show. Kto okazał się najlepszy? Werdyktem jury siódmą edycję show Twoja Twarz Brzmi Znajomo wygrała Kasia Popowska , która zdobyła Złotą Twarz oraz 100 000 złotych, które przekazała Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą” na rzecz Karinki Cicheckiej. Co dalej z show Polsatu?  Będzie 8. edycja "Twoja twarz brzmi znajomo"? Jaka była średnia oglądalność tej edycji show Polsatu? I czy powstanie kolejna edycja show? Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, siódmą serię " Twoja Twarz Brzmi Znajomo " emitowaną wiosną br. po trzech pierwszych odcinkach oglądało średnio 1,92 mln widzów, co przełożyło się na 18,64 proc. udziału stacji w rynku wśród wszystkich widzów, 16,64 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 17,22 proc. w grupie 16-59. Stacja Polsat jest zadowolona z wyników oglądalności oraz sprzedaży reklam, które pojawiły się w trakcie emisji show, dlatego jesienią zobaczymy 8. edycję „Twoja twarz brzmi znajomo”. Cieszycie się? ZOBACZ:  Bartek Kasprzykowski o finale TTBZ: "Kasia Popowska wygrała, ale..."     Za nami finał 7. edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”. Program wygrała Kasia Popowska Jesienią kolejna edycja „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Oglądalność Twoja Twarz Brzmi Znajomo i Taniec z Gwiazdami
Polsat
Newsy
Są wyniki oglądalności "TTBZ" i "Tańca z Gwiazdami". Polsat miażdży konkurencję
Liczby nie kłamią

Ubiegły weekend upłynął pod znakiem rozpoczęcia największych show telewizyjnych w Polsce. W piątek mogliśmy zobaczyć " Taniec z Gwiazdam i", a w sobotę " Twoja Twarz Brzmi Znajomo ". Już w pierwszym odcinku tanecznego show widzowie przeżyli prawdziwy szok - z programem pożegnała się Marta Wierzbicka . Największym zainteresowaniem w "TTBZ" cieszył się za to występ Mai Bohosiewicz jako Dody . Przypomnijmy:  Mamy występ Bohosiewicz jako Dody w TTBZ. Gwiazda niespodziewanie wpadła na plan i... Władze stacji i produkcja z niecierpliwością oczekiwali na wyniki oglądalności show. Na szczęście wszyscy mogą odetchnąć z ulgą. Oba programy w weekend cieszyły się ogromną popularnością. "Taniec z Gwiazdami" przyciągnął aż 3 mln 319 tys. widzów, co dało mu pozycję lidera w paśmie. Premierowy odcinek show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo" obejrzało niemal 2 mln 350 tys., co również było wynikiem nie do pobicia . W trakcie nadawania show Polsat pozostawił całą konkurencję daleko w tyle. W obu grupach badanych, drugi w kolejności TVN, miał udziały ponad dwukrotnie niższe. A wy który program oglądaliście chętniej? Zobacz:  Porażka Wierzbickiej w "TzG" wciąż wzbudza emocje. Nawet Pavlović jest nią poruszona Pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami":

Oglądalność programów rozrwykowych
Akpa
Newsy
Są wyniki oglądalności Celebrity Splash i innych show Polsatu. Czy ktoś pokonał Taniec z Gwiazdami?
Ile osób zasiadło w weekend przed telewizorami?

W miniony weekend na antenie Polsatu mogliśmy obejrzeć pierwsze odcinki programów " Taniec z Gwiazdami " oraz " Twoja Twarz Brzmi Znajomo ". W sobotę zadebiutował również program " Celebrity Splash ", który wzbudził mnóstwo emocji wśród show. Przypomnijmy: Pierwszy odcinek "Celebrity Splash" wzbudził wiele emocji. Tak prezentowały się gwiazdy Dziś poznaliśmy już wyniki oglądalności trzech głównych programów słonecznej stacji. Jak podaje portal media2.p l największym hitem wciąż pozostaje Taniec z Gwiazdami, z widownią na poziomie 3,5 mln widzów. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przyciągnęła przed telewizory aż 2,9 mln widzów. Zobacz: Agnieszka Sienkiewicz. Wygrała "Taniec z gwiazdami", ale straciła miłość Nowość - " Celebrity Splash " zaliczyło debiut z 2,7 mln osób . Dało to Polsatowi pozycję numer jeden w sobotnim paśmie. Jak na początek - jest to bardzo wysoki wynik. Twórcy show mogą świętować sukces. Zobacz: Niesamowite metamorfozy w pierwszym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Gwiazdy w pierwszym odcinku  Tańca z Gwiazdami:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner